W.I.T.C.H. rozhovory

Rozhovor s Irmou - 2. část

21. února 2015 v 17:27 | Wek
Rozhodla jsem se, že když už jsem mimo domov, tak bych mohla napsat nějaký ten článek, ale jsem tak líná, že jsem napsala to co mě právě napadlo a to je rozhovor s Irmou poslední část. Hodně lidí se ptalo, jak ty rozhovory můžou probíhat, tak je zkusím někdy nafotit a popsat co a jak, ale budu muset sehnat nějaký dobrý program na focení obrazovky, i když mám hru :D...Snad se bude líbit ;)

Rozhovor s Irmou - 1. část

18. února 2015 v 18:11 | Wek
Dneska po škole jsem šla na hru a opsala tentokrát všechny otázky a odpovědi o Irmě, takže tady máte rozhovor s Irmou, druhou stráškyní z party W.I.T.C.H

Rozhovor s Will - 2. část

15. února 2015 v 21:51 | Wek
Dneska jsem si pro vás připravila další článek, a to další a poslední část rozhovoru s Will.
Asi hodně lidí má mnoho otázek ohledně hry, a tak můžete do komentářů psát otázky a já se je vám budu snažit v nějakém dalším článku zodpovědět.

Rozhovor s Will - 1. část

11. února 2015 v 22:50 | Wek
Ahoj, dneska tady dávám rozhovor z PC hry W.I.T.C.H...Konečně se mi rozjela, ale bohužel na pc u babičky, takže se pokusím udělat podobné rozhovory se všemi strážkyněmi. Jen aby jste věděli. Rozhovory jsou složené z několik náhodných otázek, které jsou na výber a strážkyně na ně odpovídají...Kdybych měla vystřídat všechny otázky, byla bych tu do zítřka, takže jsem nedávala všechny...Snad mi prominete a pochopíte, že to je vážně pracné opisovat otázky i odpovědi.
Jako první bude rozhovor s Will a bude rozdělený na dvě části...Bavte se ;)

 
 

Reklama