Stories

Vznešenost - Jiskřivá naděje

17. prosince 2016 v 14:04 | Wek

Název: Vznešenost - Jiskřivá naděje (2.díl)
Obsah: Dlouho ztracená princezna Nina znovu vynáší nárok na trůn. Nyní ji však nepomůže odboj ani muž, do kterého se kdysi zamilovala a který ji zlomil srdce. Na svržení krále je docela sama. Opravdu bude stačit její odhodlání postavit se otci nebo bude nucena znovu požádat ty, které dávno pohřbila ve svém srdci?
Žánr: Romance
Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (0. kapitol + Prolog)

Vznešenost - Výstřel naděje

17. prosince 2016 v 14:01 | Wek

Název: Vznešenost - Výstřel naděje (1.díl)
Obsah: Princezna Nina už nevidí na královském životě ovládaném jejím otcem žádné výhody. Chce si vzít osud do svých rukou, proto uprchá do města, které je známé jeho opuštěností. Je tady ale malý háček. Město není opuštěné a navíc je hlavním útočištěm odboje proti králi.
Žánr: Romance
Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (0. kapitol + Prolog)

Pohlcena Ostrovem

17. prosince 2016 v 13:49 | Wek
Název: Pohlcena Ostrovem
Obsah: Na mapě není vyznačen a nikdo neví o jeho existenci. V oblasti Atlantského oceánu, která je nyní označována jako Bermudský trojúhelník, leží Ostrov. Bezejmenné místo, které vytvořil samotný oceán a sám ho taky chrání. Nikdy se nikomu nepodařilo onen Ostrov objevit a prozkoumat ho. Každá loď, která brázdila byť jen pár mil kolem ostrova beze stopy zmizela a nikdo neví proč nebo jak. Vše se dává za vinu Bermudskému trojúhelníku, ale je to skutečně pravda?
Ostrov nebyl nalezen několik stovek let, než k jeho břehům dovedl oceán mladou dívku. Loď s ní nebyla, takže bylo více než jasné, že ztroskotala. Proč jí ale oceán vyplavil na Ostrov a bez jakéhokoliv zranění nebo újmě na životě? Tuhle otázku si pokládá Stella už rok při hledání cesty z Ostrova ven. To ale předbíháme. Pojďme se ponořit do života mladé dívky a nahlédnout po pokličku Ostrova, který ji uvěznil...
Žánr: Fantasy

Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (5. kapitol + Prolog)

Tajemství Tanzanitu (FF-Rubinrot)

17. prosince 2016 v 13:46 | Wek
Název: Tajemství Tanzanitu
Obsah: Aramina de Villiers je normální dívka, tedy pokud se dá její povaha vzhledem k době, ve které žije, považovat za normální. Její zvláštní povaha se prolíná s tajemstvím celé rodiny. Ta se týkají genu, který nositelům umožňuje cestovat v čase. Takovíto cestovatelé dostávají přezdívku podle vzácných kamenů. Aramina je Tanzanit. Třináctý drahokam z dvanácti známých.
Když však na oslavě svých šestnáctin potká šarmantního mladého muže, celý její život se otočí vzhůru nohama. Aramina je rozhodnutá zjistit, kdo tento muž je a proč se představil pod jménem de Villiers. Stejným jménem jako nosí ona.
Pátrání ji přivádí k tajuplným spisům o celé rodině z budoucnosti a přístroji s názvem Chronometr, který pomáhá cestovatelům v čase zvládat cesty tam a zase zpátky bez jakékoliv újmy.
Co se stane, když Araminu zvědavost přemůže a bez jakéhokoliv slova se vydá napospas budoucnosti. Čeká ji tam ale nemilé překvapení - její sestra a lóže toužící po její vzácné krvi.
Žánr: Fan Fikce
Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (2. kapitoly + Prolog)

Dream Catcher

17. prosince 2016 v 13:41 | Wek
Název: Dream Catcher
Obsah: Malá stříbrná nitka se plazila čím dál blíž k přívěsku na mém krku. Klenot má moc přitahovat ony nitky, které znázorňují sny. Zlaté jsou symbolem dobrých snů, a proto jsou i poměrně vzácné, většina lidí prahne po krásných snech. Stříbrné ale s sebou přinášejí strach. Znázorňují noční můry a právě ty se snažím polapit a navždy uvěznit v mém přívěsku na stříbrném řetízku. Radou jsem nazývána jako Lovkyně snů a jsem již poslední, která z tohoto oboru zbyla. Většina propadla strachu a utonula ve spánku. Ptáte se proč? I my Lovci máme sny. Jsou ale znásobené díky šperku, který má sny pohlcovat. Obyčejní lidé se probudí z noční můry a jsou jen vyděšení, my ale podstupujeme riziko, že se ze snu již neprobudíme. Taková je cena za pomoc druhým. Takový je můj život...
Žánr: Teen Fikce/Fantasy
Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (11. kapitol + Prolog)

Animosity

17. prosince 2016 v 13:26 | Wek
Název: Animosity
Obsah: Mezi láskou a nenávistí je velice tenká hranice...
Aaron Wood se živí jako "Lovec". Nejčastěji si ho najímají, aby sprovodil ze světa určité "Duše", potomky lidí, kteří nejsou normální. Nyní se stala terčem Aaronova zájmu jedna z Duší na planetě Zemi a podle všech informací má být i poslední žijící Duší s nadáním ovládat lidi pouhým pohledem do očí. Aaron velmi dobře ví, jak brutální dokáže Duše být: před šesti lety totiž ona dívka zavraždila člověka, který byl Aaronovi velmi blízký. Zatímco u ochránců Duše sílí úzkost a napětí, vyhrocuje se i spor mezi lovcem a dívkou Ariou. Aaron nasazuje svůj brilantní úsudek, ale Aria jako by byla stále o krok před ním. Pozvolna se přibližuje ke své oběti a Aaron musí učinit těžké rozhodnutí: má za každou cenu chránit oběť, anebo by měl v zájmu osobní pomsty vystavit nebezpečí svůj život a udělat ze sebe živou návnadu?
Žánr: Romance
Předpokládaná délka: Dokončeno - Přepisování (22. kapitol + Prolog)
Upoutávka: ZDE

Jednorázovky

12. prosince 2016 v 1:05 | Wek

Blue Rose - Dryáda lesa

12. prosince 2016 v 1:04 | Wek

Název: Blue Rose - Dryáda lesa (1.díl)
Obsah: Briar byla bezcitná a chladná, ale její část touží zjistit, co jsou ty stvoření zvaní Lidé zač. Je jedna z mála, která se s nimi kdy setkala, ale na uzdě jí má její matka Příroda, která však netuší, že zrovna Briar hledá Hledač a ten jeho znetvořený pes. Jediný způsob jak být svobodná je najít čarodějku Erunis a přinutit ji, aby vyrobila předmět, jenž zaručí Briar volnost. Na cestě však musí spolupracovat s Terienem, mágem z minulosti, a s Erusiiným bratrem Restalonem, který Briar zaujal. Briar udělá vše proto, aby její síla nezmizela, její strom žil a ona měla konečně svobodnou vůli a city.
Žánr: Fantasy
Předpokládaná délka: Pozastaveno - Přepisování (4 kapitoly + Prolog)

the Wizard

12. prosince 2016 v 0:50 | Wek

Název: the Wizard
Obsah: Příběh je o dívce Siréně, která nastupuje na školu v Bradavicích. Minulostí je hodně podobná Harrymu Potterovi, a shodou okolností se na Bradavické škole potká Jamese Pottera, Albuse Pottera, Lily Potterovou, Rose Weasleyovou a Huga Weasleho a to jí změní celý život, jelikož se objevuje její ztracený bratr Will a na scénu přichází krutá dcera ředitele Diana. Začíná mít problémy s kluky a k tomu všemu jí chce zabít Velerik. Aby ho porazila musí najít čtyři květiny a osvobodit tak Královnu Isabellu, anděla Aira a svou matku a otce... (Popravdě je to asi určitě o něčem úplně jiném - nepamatuju si o čem)
Žánr: Fantasy
Předpokládaná délka: Pozastaveno (36+ kapitol)
Upoutávka: ZDE

Krvavý šrám

9. března 2016 v 17:02 | Wek
Název: Krvavý šrám
Obsah: Je těžké žít s vlčí duší? Pro 14ti letou Arawolf ne! Prožila hrůznou a strašlivou minulost, ale teď je odhodlaná zjistit co ve skutečnosti je... Kazí jí to však žárlivost a vztek...Neumí se ovládat, a tak si život hodně komplikuje...Zjistí pravdu o své minulosti a o své rodině? Na cestě za pravdou pozná lásku, přátelství a dokonce i strach...
Žánr: Fantasy
Předpokládaná délka: Dokončeno (4 kapitoly + prolog)
Upoutávka: ZDE
 
 

Reklama