Postavy

EAH: Alistair Wonderland

26. dubna 2015 v 10:13 | Wek
Alistair Wonderland patří do skupiny Šlechticů, tudíž je rozhodnutý následovat příběh svého pohádkového rodiče - Alenku z pohádky Alenka v říši divů. Každý si Alistaira vybaví jako blonďatého mladíka s mírně opálenou pletí, modrýma očima béžovým tričkem, modrým kabátkem se zahnutými rukávy a hnědými kalhoty. Nosívá tmavě hnědé "kozačky" a přes rameno má přehozenou hnědou brašnu. Tajně touží po prozkoumání celého světa, Říše divů a ještě mnohem více! Za svou kouzelnou schopnost považuje to, že během chvilky dokáže vyřešit jakoukoliv hádanku nebo záhadu. Zabouchl se do Bunny Blanc, ale myslí si, že je pro ni jenom kamarád. Jeho zvědavost ho občas pěkně štve. Jeho nejoblíbenější předmět je Zeměvyprávění. Učí se, jak je svět uspořádaný a taky které oblasti jsou ještě neprobádané. Jeho neoblíbený předmět je Královské vaření. Jak mám poznat, že to, co sním, mě nezmenší nebo nezvětší? Všichni jeho kamarádi jsou z Říše divů, od Madeline Hatter až po Bunny Blanc.
Jaký je tvůj názor na Alistaira? Máš něco společného?

EAH: Bunny Blanc

17. března 2015 v 18:34 | Wek
Přednastavený článek

Bunny Blanc patří do skupiny Šlechticů, tudíž je rozhodnutá následovat příběh svého pohádkového rodiče - Bílého králíka z pohádky Alenka v říši divů. Každý si Bunny vybaví jako bělovlasou dívenku se světlou pletí, zeleno-modrýma očima a růžovými rty. Nosívá černobílé tričko s černými rukávky. Lem kolem krku tvoří bílá kožešina a k ní je přišitá růžová mašle. Jako dolní část oblečení má světle zelenou sukni s obrázky podvných koleček. Dolní lem má sukně nařasený a kostkovaný. Pod šaty nosívá bílé podkolenky a na nohou černé botky. Na hlavě má černou čelenku s černým kloboučkem a po stranách má bílé králičí ouška. Přes rameno má přehozenou zlatou kabelku s hodinami. Na rukou mívá černé rukavičky s bílým lemováním. Tajně touží po tom, aby bez ohledu na to, kterou králičí norou jí život protáhne, vždycky si najde čas na lidi, na kterých jí záleží. Za svou kouzelnou schopnost považuje proměnu z člověka v králíka a zase naopak kdykoliv jí jen napadne. Má oči jen pro Alistaira Wonderlanda. Úplně jí ničí, že v ní vidí jenom kamarádku. Pravdou je, že úplně postrádá orientační smysl. Ale pokaždé dorazí tam, kam mám namířeno, včas, takže se vlastně nic neděje! Jejím nejoblíbenějšímpředmětem je Hudebka. Jako královský trubač s oblibou hraje na svoji trubku jazzové melodie. Nesnáší Zeměvyprávění. Copak někdo potřebuje mapy? Vždyť nakonec stejně skončíš tam, kde máš být. Všichni z pohádky Alenka v říši divů drží pospolu, ale nejvíc si oblíbila Alistaira Wonderlanda, syna Alenky, a Lizzie Hearts, dceru Srdcové královny. Její spolubydlící je Faybelle Thorn, dcera víly z pohádky Šípková růženka.
Jaký je tvůj názor na Bunny? Máš něco společného?

EAH: Briar Beauty

2. března 2015 v 21:46 | Wek
Briar Beauty patří do skupiny Šlechticů, tudíž je rozhodnutá následovat příběh svého pohádkového rodiče - Šípkovou růženku ze stejnojmenné pohádky. Briar má hnědé vlasy s růžovým melírem a na vrcholu nosívá růžové brýle. Oči jí září hnědou barvou a rty má růžové jako celé její oblečení. Pleť je mírně opálená. Briar nejčastěji nosí úplé růžové šaty s černou krajkou a růžičkami. Pod šaty má silonky s motivem stonku s trny. Kabelka se jeví jako černý válec pošitý bílými perličkami a z černých perliček je vytvoření růže. Její botky jsou stylové v růžové barvě. Na krku má černý náhrdelník z perliček a uši jí zdobí stříbrné náušnice. Tajně touží prožít každý den naplno! Nikdy nevíš, kdy se píchneš do prstu a upadneš do stoletého spánku. Její kouzelná schopnost je, že slyší všechno na míle daleko, ale jen když spí. Ale proč by měla spát, když je kolem tolik zajímavých věci? Její pohádkový princ se objeví až za 100 let, takže má dost času a nemá potřebu líbat nějakého žabáka. Občas usne, a úplně kdekoliv. Ve škole je z toho vždycky průšvih. Její oblíbený předmět je Královská studentská rada. Od vládnutí až po večírky. Ráda pro své kamarády plánuje čarovné oslavy! Nesnáší Grimmnastiku. Vážně musí všichni nosit ten samý šeredný cvičební úbor? Fuj! Její nejlepší kamarádky jsou Apple White z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků, a Blondie Lockes, dcera Zlatovlásky z pohádky O třech medvědech. Její spolubydlící je Ashlynn Ella, dcera Popelky ze stejnojmenné pohádky.
Jaký je tvůj názor na Briar? Máš něco společného?

EAH: Madeline Hatter

14. ledna 2015 v 15:11 | Wek
Madeline Hatter patří do skupiny Rebelů, tudíž je rozhodnutá napsat si svůj příběh a nenásledovat příběh svého pohádkového rodiče - Kloboučníka z pohádky Alenka v říši divů. Maddie má tyrkysové vlasy s fialovým melírem a kloboučkem s myškou. Její kůže je mírně opálená. Modré oči a růžové rty ji dokonale doplňují. Její šaty jsou složené z béžového vršku s fialovými rukávky. Sukně začíná modrou mašlí v pase a pokračuje nařasenými látkami - fialovou se zlatými ornamenty, pod ní bílo modrou proužkovanou a končí černou s barevnými tečkami. Pod šaty má bílé punčocháče s modrými puntíky. Botky jsou bílé a mají zlatý klínek. Na rukou nosívá modré rukavičky s bílými puntíky a bílou krajkou. Její kabelka má tvar konvice a její zlato modré proužky ladí s outfitem Maddie. Jako doplňky má Madeline modrý náhrdelník a zlaté náušnice. Tajně touží objevovat tenhle šílený svět a taky vlastnit ten nejproslulejší obchod s čajem a klobouky široko daleko! Její kouzelná schopnost je, že ze svého klobouku plného překvapení může vytáhnout prakticky cokoliv. Čajové soupravy, učebnice, bílé králíky...všechno co se tam někde schovává. Žádného kluka nemá, ale těší se, až si dá čaj s klukem, který miluje šílené věci tak moc jako ona! Všichni si myslí, že je šílená. Takže jí nikdo nevěří, když říká, že umí vidět do budoucnosti. Její oblíbený předmět je Chemystérie. Strašně ráda připravuje lektvary, po kterých roste nebo se zmenšuje! Nesnáší Debatování. Kdyby víc lidí mluvilo v hádankách, tak by jí ten předmět šel daleko líp. Její nejlepší kamarádky jsou Raven Queen, dcera Zlé královny z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků, a Cedar Wood, dcera Pinocchia z pohádky Pinocchiova dobrodružství. Její spolubydlící je Kitty Cheshire, dcera Kočky Šklíby z pohádky Alenka v říši divů.
Jaký je tvůj názor na Madeline? Máš něco společného?

EAH: Raven Queen

14. ledna 2015 v 11:30 | Wek
Raven Queen patří do skupiny Rebelů, tudíž je rozhodnutá napsat si svůj příběh a nenásledovat příběh svého pohádkového rodiče - Zlé královny z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Na všechny zapůsobí svým vzhledem - černo-fialovými vlasy se stříbrnou korunkou, fialovými rty a stejnobarevné oči s fialovým kouřovým stínem. Na sobě má černý vršek šatů se stříbrným límcem. Spodní část šatů je nařasená a fialová s černou krajkou u pasu. Pod šaty nosívá šedé silonky a na nich černé botky s peříčky a stříbrnými řetízky. Jako doplňky mívá stříbrnou kabelku, náramek, prstýnek a pásek, který zdobí šaty. Tajně touží po tom,aby mohla zůstat sama sebou. To, že není dáma v nesnázích, přece ještě neznamená, že si nezaslouží to své Šťastně až navěky. Její kouzelná schopnost je, že umí jako její mamka sesílat kouzla. Žádného přítele zatím nehledá, nejdřív chce zjistit, co pro ni její příběh chystá! Bohužel umí používat jen "černou magii". Kdykoliv zkusí využít své schopnosti k něčemu dobrému, má kouzlo úplně opačný účinek! Jejím oblíbeným předmětem je Hudebka. Copak, myslíte si snad, že srdceryvné balady mohou zpívat pouze balady? Nesnáší Kouzlologii. Sice má talent na kouzlení, to ale neznamená, že to má v oblibě. Její nejlepší kamarádky jsou Madeline Hatter, dcera Kloboučníka z pohádky Alenka v říši divů, a Cerise Hood, dcera Červené karkulky ze stejnojmenné pohádky. Její spolubydlící je Apple White, dcera Sněhurky z pohádky stejné, jako Raven, tedy Sněhurka a sedm trpaslíků.
Jaký je tvůj názor na Raven? Máš něco společného?

EAH: Apple White

11. ledna 2015 v 19:21 | Wek
Apple White patří do skupiny Šlechticů, tudíž je rozhodnutá následovat příběh svého pohádkového rodiče - Sněhurky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Každý si ji vybaví jako krásnou blondýnku se světlou pletí, modrýma očima a rudými rty, v červených šatech s mnoha ozdobami. Pod šaty nosívá šedé silonky a na nohou červené botky se zlatými mašličkami. Vlasy jí zdobí červená čelenka s mašlí a zlatou korunkou. Při sobě má vždy svou kabelku ve tvaru jablíčka. Na rukou nosívá zlatý náramek s prstýnkem. Na krku má zlatý náhrdelník. Tajně touží po tom, aby ji lidé znali jako tu nejkrásnější, a to uvnitř, tak navenek. Její maminka vždy říkala: Moje krása není jen na povrchu. Za svou kouzelnou schopnost považuje její mrkání nebo zpívání, kluci ani zvířátka se neudrží a přispěchají jí na pomoc. Chce zkrátka v každém probudit hrdinu. Každý na škole si myslí, že princ Daring Charming a ona spolu chodí. To, že její příběh končí jejich svatbou, ještě přece neznamená, že se o nich musí pořád mluvit. Jejím nejoblíbenějším předmětem je Vladaření. Každý počítá s tím, že je ta nejlepší královna. Nesnáší Královské vaření. Myslí si, že se jí do jídla někdo snaží přimíchat jed. Její nejlepší kamarádky jsou Briar Beauty, dcera Šípkové Růženky ze stejnojmenné pohádky, a Blondie Lockes, dcera Zlatovlásky z pohádky O třech medvědech. Její spolubydlící je Raven Queen, dcera Zlé královny ze stejného příběhu jako Apple.
Jaký je tvůj názor na Apple? Máš něco společného?
 
 

Reklama