Na špičkách 13. kapitola

21. prosince 2016 v 18:56 | Wek
Tady máte další dílek...:3 Berte ho jako takový malý speciál - Narozeninový speciál, protože je ze spešl pohledu a to pohledu Sarah! Snad si dílek užijete :)


Pohled Sarah:

"Ale, ale...Copak to tu slyším!..." tyčila jsem se nad Oliverem a "úžasnou" Laylou. Tak slavná Kat už není panna jo? To je mi novinka. Jak to asi muselo Korymu ublížit. To znamená, že je teď Katherine s Oliverem a Kory zůstal volný. Konečně bude jenom můj. ušklíbla jsem se a odpochodovala zpátky do mého stanu, který sdílím s nějakou neznámou prvačkou, který je něco jako můj poskok. Potřebuju nasbírat na Kat ještě víc špíny a jenom novinka, kterou sdílí s Oliverem nestačí. Dneska ji u tréningu pořádně zavařím.

Odepla jsem si moje botičky od Gucciho, jemně je položila ke stanu a vešla. No co, mě a moje řady bot nikdo neodloučí, dokonce jsem jedno vystoupení tančila v lodičkách. Sice trochu speciálních, ale byli to lodičky. Sedla jsem si do kupy polštářů a opřela se o červený kufr posetý třpytkami.
"Proč si se tam s těma prvákama vybavovala? Vždyť nechceš klesnout na jejich úroveň..." promluvila na mě Amanda, ona prvačka, a já se na ní obrátila a přivřela oči.
"Drž si přátele blízko, nepřátele ještě blíž...Musíš se toho ještě hodně naučit, Am." vzala jsem si kuličku hroznového vína a hodila si jí do pusy. "Už si něco o Kat zjistila?"
"Nic moc, prý se zranila když byla malá, nedodělala základku, rodiče jí zemřeli a prý chodila s Oliverem, který byl v dětství ve třídě s Korym...."
"Zatím to stačí...Díky, Am." vytáhla jsem si z kufříku malovátka a upravila si můj bezchybný make-up. Koukla jsem na stojící Amandu. "Neposadíš se? Vždyť je to i tvůj stan."
"Ehm..Tak dobře." Nejistě si sedla. A pozorovala mě. "Učím se od té nejlepší." usmála se a já jsem kývla. Byla hrozně milá, ale taky měla své zákeřné nálady, což se hodilo. Podala jsem jí papír a tužku ať všechnu špínu sepíše a já se šla umýt do "koupelny" kterou tvořila fakt nechutná kadibudka a několik dřevěných umyvadel, do kterých tekla voda z potoku.

Znechuceně jsem přistoupila k umyvadlu a umyla si zuby. Pusu jsem si vypláchla čistou vodou (ne z potoka) a šla si sednout ke stolu, kde mi po několika minutách přinesla Amanda zeleninu a dva krajíce chleba. Poděkovala jsem jí a hned poslala pryč, nepřátelé nemůžou vědět, že mám někoho, kdo mi všechno zjišťuje...Snědla jsem všechno až na rajčata, jsou červený a slizký...a to není pro mě.
O hodinu později nás profesor Mollum svolal k menšímu plácku, kde jsme začali cvičit Sen noci Svatojánské. Jako hlavní postavy vybral zase Kat a potom Koryho, Olivera a mě. Má postava Hermie je na Helenu naštvaná, protože jí Lysandr (Kory) miluje. Můžu do tance aspoň zařadit i mé pravé pocity, protože Katherine ze srdce nesnáším!

Začala jsem pomalými krůčky přistupovat ke Korymu, který se ale rychle rozběhl ke Kat a tančil s ní. Já zatančila několik figur a pohybů, které znázorňují v baletu vztek a poté se přesunula k nim do středu dění. Chytila jsem Koryho za ruku a přetahovala se o něj s Kat. Všechno jsme musely tančit na špičkách, takže jsem se vůbec nedivila, když Kat "Lysandra" pustila a já i s ním sletěla do bláta. Můj vztek ještě vzrostl. Vstala jsem a naštvaně odpochodovala ze scény. Kat se za mnou rozběhla se slovy, že se omlouvá, ale já ji odstrčila a šla jsem se umýt do řeky a vyprat si trikot.
Sedla jsem si se slzami v očích na břeh řeky a umývala si nohy a teď i hnědé piškoty. Blbá Kat, blbý učitel, blbé bláto! Fakt mě tohle stanování začíná štvát...Vysvlékla jsem si tričko a sukni. Seděla jsem tam jenom v krajkovém spodním prádle, ale to mi bylo naprosto jedno, stejně jsou všichni unešení z toho, jak Kat tančí, a toho Mollumova cvičení. Nikdo mě neuvidí. Ne, že by mi to vadilo, ale není to příjemné, když jste v řece celí od bláta a někdo vás pozoruje, jak se svlékáte. No co, aspoň si vyperu věci a budu čistá.
Po vyždímání mého trikotu jsem se pořád ve spodním prádle přesunula do stanu a oblíkla si něco normálního, v čem bych neumírala horkem. Natáhla jsem se na polštáře a s pohledem upřeným ven jsem usnula...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemessis Nemessis | Web | 21. prosince 2016 v 19:20 | Reagovat

Moc povedené

2 Kitty Black Rose Kitty Black Rose | Web | 22. prosince 2016 v 18:42 | Reagovat

Krásný příběh :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama