Na špičkách 12. kapitola

18. prosince 2016 v 11:10 | Wek
Ahojte! Přináším vám další díl a do dnešního večera bych měla dodělat i nový kabátek blogu, který i brzy nastavím :3 Snad se těšíte na finální verzi tak, jako já :D Jinak k příběhům...Učitě jste si všimli, že jsem přidělala pár profilů příběhů, které budu přepisovat a nebo se chystám je začít :)
Příběhu "Na špičkách" už mnoho dní nezbývá, protože 17.kapitola je konečná a poté bude následovat ještě Charakter ask, takže do komenářů můžete pomalu psát vaše otázky na dotyčné postavy :)

Pohled Olivera:

Hned jak jsem se vzbudil, opustil jsem stan i s flaškami a ostatními odpadky včetně kondomu. Potichu jsem stan zavřel, aby měla Kat klid a mohla se po vysilující noci pořádně vyspat. Zamířil jsem polonahý k popelnici. Otevřel jí, ale než jsem odpad mohl bez problémů vyhodit a uspat tak mé hříšné myšlenky, chytil mě za zápěstí ten, který zkazí všechnu srandu - Kory. Jeho pohled padnul na flašku a kondom, podíval se na mě. Nevině jsem se usmál a konečně odpadky vyhodil. Několik minut si mě nepřetržitě prohlížel a až potom na mě promluvil.
"Kdo je ta nešťastná?"
"Viděl jsi mě odcházet z Katina a Laylina stanu a ty se ještě ptáš?" jeho otázky mě vážně pobavila, jako by to nebylo hned jasné.
"Layla? Chlape ty se nezdáš!" ušklíbl se.
"Prosím tě, s tou bych se nevyspal, ani kdyby byla poslední na planetě." Zřejmě to jasné nebylo.
Jeho výraz poklesl a dostavila se zuřivost a dokonce ublíženost. "Neříkej mi, že Kat..."
"Chytrý kluk..." opustil jsem ho a šel k mému stanu. Asi jsem měl smůlu, protože mě pronásledoval. "Co chceš?" prudce jsem se otočil a zkoumavě si ho prohlídl.
"Řekl jsi, že se mám od Kat držet dál, jenom abys jí měl pro sebe, že jo?!" přiblížil se ke mně.
"Jo, ale stejně nemůžeš nic dělat, protože teď spolu chodíme a asi tě zklamu, ale to JÁ jsem jí připravil o panenství." sebevědomě jsem se natáhl pro tričko do stanu a jedním pohybem si ho následně i oblékl.
"Hajzle!" vykřikl.
"Co jsi to řekl?!" obořil jsem se na něj a skočil po něm. "Mi nikdo nebude říkat hajzle, kreténe."

Vlepil mi facku. Jako by mi tím rozsvítil. Musel být asi hodně naštvaný, když ji miloval...Ale co, já jí miluju víc a ten blbec jí nezíská! Dal jsem mu pěstí do břicha, až se svalil k mým nohám. "Správně, klaň se mi!" zasmál jsem se a odpochodoval od něj. S kreténem jako je on nechci mít nic společného, ale jestli se mojí Kat jenom dotkne, pocítí peklo. Včera v noci jsem byl nervózní, že mě odmítne, a co vůbec, že nebude po tom všem ani mou holkou, ale ona souhlasila a já se celou noc radoval. Třešničkou na dortu už bylo jenom to, vidět ji tak, jak ji sám bůh stvořil. Nemohl jsem odtrhnout pohled. Byla to prostě bohyně. Věděl jsem, proč na Koryho zapůsobila. Ty její oči. Uměly očarovat. Doslova jsem se v nich utápěl. A těším se až budu moct usínat zase vedle ní. Nejlíp v objetí...

Sedl jsem si k ohništi a koukal do vyhaslých uhlíků. Vyrušila mě až Layla, která si ke mně přisedla a podala mi talíř se snídaní - sýr, rajčata, okurky a tmavý chleba - a kelímek s horkým čajem. No jo strava tanečníků. Kousl jsem si do rohlíku a přidal do pusy i okurku s rajčetem."Díky." zamumlal jsem s plnou pusou.
Kývla. "Tak jak to v noci šlo?" ušklíbla se a pozorovala mě.
"Je úžasná, akorát jsme se trošku opili, snad to nebude tak hrozné." pousmál jsem se a usrkl si z kelímku. Myslím, že ještě dlouho budu vzpomínat, i když ona si to nebude možná ani pamatovat. Vypila toho víc než já a tak hrozí, že si její poprvé nebude pamatovat. Doufám, že si ho pamatovat bude, protože to byl ten nejlepší zážitek, který jsem prožil.
"Tak to jo...A jak na to reagoval Kory? Viděla jsem jak se hádáte." napila se a nespouštěla mě z očí.
"Nevzal to moc dobře...Poprvé si myslel, že jsem se vyspal s tebou, ale pak mu to došlo." zazubil jsem se a prohrábl si vlasy. "Jestli se jí ale dotkne, slibuju, že mu zakroutím krkem."
"Asi ho moc nepotěšilo, že jsi Kat odpanil zrovna ty."
"Ale, ale...Copak to tu slyším!..." tyčila se nad námi Sarah i s tím jejím ďábelským úšklebkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joina Joina | Web | 18. prosince 2016 v 12:51 | Reagovat

Na nový kabátek blogu se moc těším a jsem zvědavá jak něco  určitě bude super :)
A příběh pomalu jde do finále, ale ještě je pár dílů tak jsem zvědavá co se vše ještě přihodí :)
Jejda v tomhle dílu tady je ta láska tedy zapeklitá...

2 Bloomy Bloomy | Web | 19. prosince 2016 v 20:21 | Reagovat

Zajímá mě, jak nakonec příběh dopadne. :) Co se týče nového designu, tak se ti moc povedl, je krásný!! :)

3 C.V.O.K. C.V.O.K. | E-mail | Web | 21. prosince 2016 v 15:34 | Reagovat

Hej, pozerám že toho máš v pláne fakt veľa, nechápem ako to všetko stíhaš! A to nehovorím o anotáciách, ktoré sú napísané k príbehom - všetko to znie tak úúúžasne! Priznaj sa. Kde na to chodíš? Aj ja chcem takú fantáziu...

Hele ako... Oliver je pán božský. Ale zasa každému by sa tým chváliť nemusel, či? Uff. Má tucha, že Kory to nevezme dobre a budú problémy. (o Sarah nehovoriac) Takže sa blíýime ku koncu hej? kuurňa. To zbehlo TAK rýchlo! Prosím, natiahni tie kapitoly ako sa dá, dobre sa to číta.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama