Na špičkách 7. kapitola

4. listopadu 2016 v 21:38 | Wek

Pohled Koryho:
Koukal jsem na ní a přemýšlel, co jí říct. Rozhodl jsem se pro pravdu. Pověděl jsem jí všechno, i to o Sarahřině vydírání, ale byla na mě pořád naštvaná. Chtěl jsem, aby odpustila a mohla nastoupit zase zpátky, ale nejdřív jsem to musel vyřídit se Sarah. Zamířil jsem tedy do klučičí části pokojů, kde v mém pokoji seděla na posteli Sarah a četla si "Bravíčko."
"Proč mě sakra pořád vydíráš?!" zařval jsem na ní a zabouchl dveře.
"Ty víš proč. Baví mě to a navíc mi pomáháš zazářit."
"S tím teda končím. Nenechám tě ubližovat dalším lidem, když už ubližuješ mně!" pohlédl jsem na ní.
Přistoupila ke mně až příliš blízko. Koukla mi do očí a ďábelsky se usmála. "Ty víš, že mě potřebuješ." řekla svůdně a já ji opět podlehl.
Pohladila mě po rozkroku a já myslel, že zešílím vzrušením. Byla úžasná, ale jen v několika věcech. Vždycky ale věděla, jak muže uspokojit a donutit ho, aby dělal co chce. "Líbí se ti to, přiznej si to." políbila mě na krk.
Zachvěl jsem se a podíval se na ní. V očích ji zajiskřilo a jedním pohybem mě povalila na postel. Uvěznila mě pod ní. Líbala mě na krku a hladila pod tričkem na hrudi. Přesunula se trochu níž a rozepla mi kalhoty.
"Přestaň!" zaskučel jsem.
"Proč?" trochu se ode mě odtáhla.
"Protože tě nemiluju a nechci o to přijít s tebou!" vymanil jsem se zpod ní a vzal její věci, které následovně letěly dveřmi ven na chodbu.
"Ty vážně chceš, aby se ta chudinka vrátila, že jo?" rozzlobeně se na mě podívala.
"Jo, je totiž jiná než ty, je svá a nikoho nenutí do věcí, které nechce. Hrozně mě štve, jak jsem jí ublížil, ale teď to napravím a ty co nejrychleji opusť tenhle pokoj." ukázal jsem na dveře a čekal až odejde.


Pohled Kat:
"Jo já vím, chodili jsme spolu."
"Ty si to pamatuješ, vždyť to bylo v páté třídě. A...no..." začervenal se."...vyrostli jsme. Ty samozřejmě do krásy."
"Nech toho, Olivere. Ještě se budu červenat." usmála jsem se a koukla na jeho Huskyho. Byl opravdu pěkný. Připadal mi, jako by byl s Oliverem dobrý kamarád a nikdy ho nezradil. Snad i já najdu nějakého takového kamaráda. Posmutněla jsem.
"Co se děje?" prohlížel si mě starostlivě.
"Ale nic, jenom jsem musela po dni ukončit školu a navíc mě zradil jeden kluk, do kterého bych to neřekla." koukla jsem mu do očí.
"Jaký kluk?"
"Kory Wilson, ho určitě neznáš..." sklopila jsem pohled.
"Náhodou znám..." zarazil se.
"Vážně? A odkud?" byla jsem překvapená.
"Od šesté třídy se mnou chodil do školy, potom v osmičce přestoupil na Královskou akademii a já se tam chystám taky, bohužel mi nepřišel dopis z přijímaček."
"Cože? T-ty umíš balet?" ušklíbla jsem se. Nevypadal na to. Oliver byl sice svalnatý a pohledný, ale baleťák? Nějak mi to k němu nesedělo.
"Jo umím...Ale nikomu jsem to neříkal."
"Aha..." koukla jsem na něj a usmála se. "Ráda jsem tě viděla, snad se ještě uvidíme." zamávala jsem mu a šla domů, kde na mě čekala kupa oblečení v pračce.
Povzdechla jsem si a pustila se do zapínání mé nepřítelkyně, mistryně praní. Potom jsem neměla co na práci a tak jsem si sedla za notebook. Zapnula si FB a první zpráva byla od Koryho. Ach jo...Otevřela jsem zprávu a přečetla si jí: "Udělal jsem dobrou věc a můžeš se znovu vrátit, tvá teta bude dostávat přídavky...není zač. :)
Zalapala jsem po dechu. Já se můžu vrátit na Královskou akademii?!! Jupííí!!! Začala jsem skákat po pokoji.


Omlouvám se za chyby, které v kapitolách jsou, ale nechtějí se mi už opravovat xD Moje lenost prostě no :D Budete si muset zvyknout na to, že prohazuju "jsme" a "jsem" xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo Emo | E-mail | Web | 4. listopadu 2016 v 22:53 | Reagovat

Nádherné :)

2 Devil Lunneamora┼ Devil Lunneamora┼ | Web | 5. listopadu 2016 v 16:53 | Reagovat

úžasné

3 Stell Stell | Web | 6. listopadu 2016 v 11:21 | Reagovat

Skvělý příběh! :)

4 C.V.OK. C.V.OK. | E-mail | Web | 9. prosince 2016 v 15:02 | Reagovat

wtf? ej, tak ja už s av tých charakteroch vážne nevyznám xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama