10.3.2016 - 17:50

10. března 2016 v 17:57 | Wek |  Deníček
Dneska byl dost divný den a popravdě chytla mě taková ta nálada na bodu mrazu...Chtěla jsem to nejdřív napsat kamarádovi, ale to jsem nakonec zavrhla, protože ho nechci odradit mým životem, který se ZASE řítí do háje.
Ráno byl den jako každý jiný, popravdě jsem měla i dobrou náladu, ale jakmile škola skončila a já čekala sama na zastávce, stalo se to, co se mi většinou děje...Ponořila jsem se hluboko do myšlenek div se nerozbrečela na místě.

KAMARÁDSTVÍ - Strašně na mě dolehlo, že s kamarádkama už si nejsme tak blízké. Jakoby na mě prostě zapomněly a to jsme byly jediné, které se znaly na začátku prváku...Byly jsme nerozlučné a dělaly hodně věcí spolu. Teď je musím skoro až donutit, aby mi řekli ahoj nebo tak :/
Jako další bod je moje sousedka v lavici. Před týdnem jsme byli na lyžáku a nadešlo nejdříve rozdělování pokojů. Nechci to moc rozebírat, nebo se rozbrečím ještě víc, ale došlo přesně k tomu, že mě zradili ti, se kterými jsem počítala. Normálně jsem šla s ní a dalšíma dvěma holkama na pokoj a zeptala se: Kdo chce spát na poschoďovce? Nastalo takové to trapné ticho a nakonec mi spolusedící řekla, že chcou být na pokoji s někým jiným. Nezbylo mi nic jiného, než zase odejít. Tohle samé se mi stalo i na základce. Byla jsem sama, kamarědy jsem neměla a strašně mě to teď bolí, že se historie opakuje, když jsem chtěla, aby byla střední nový začátek, ale jak vidím, tak zřejmě není :(

LÁSKA - Před několika týdny mi napsal moc suprovej kluk, bohužel s RP facebookem...Pokud někdo neví, je to jako OC, tedy vymyšlená nakreslená postava, za kterou hrajete vy sami...Začali jsme si normálně psát až to přešlo v to, že jsme si navzájem vyznali lásku... Ve hře...Jsem zastáncem toho, že když jeho postava má ráda mojí postavu, musí něco cítit i ten za PC :D V tom je ale ten problém...Já nevím, jestli vůbec něco takového je. Pořád na něj musím myslet...Ano Zamilovala jsem se. Kdo si myslí, že do obrázku, tak to je omyl...zamilovala jsem se do něj, protože on to píše a takový on je. Tíží mě ale na srdci otázky, zda něco jako láska může v takové podobě existovat a nebo to jenom "předstírá" ve hře a v realu nic necítí. Sžírá mě to uvniř. Nechci mu o tom říct ani se ho zeptat, protože se bojím odpovědi...Hodně lidí totiž říká, že si nemám nalhávat lásku. RP vztah je RP vztah a do realu to nezasahuje. Přistihuju se ale, že bych si přála aby to do realu zasahovalo....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siri/Prince Siri/Prince | Web | 11. března 2016 v 3:53 | Reagovat

Pokiaľ sa na teba takto vykašľali tak to asi praví kamaráti neboli :I Netrebalo by sa nad tým tak zamýšľať. V mori je predsa veľa rýb. Určite nájdeš skôr či neskôr niekoho lepšieho ako oni. c: Čo sa týka toho vzťahu.... nom jak vždy hovorím rob ako ti srdéčko káže, ale ja s podobnými "internetovými" vzťahmi nemám najlepšie skúsenosti :'D Nie je to bohvie čo, úprimne.

2 Emma Swan Emma Swan | Web | 11. března 2016 v 18:35 | Reagovat

To je mi vážně líto :/ znám to, taky jsem se párkrát rozbrečela, když mi došlo, že já do té party nepatřím..je to vážně smutný pocit uvědomit si, že jediný kamarády co máš jsou ti, co od tebe bydlí daleko..sama to mám stejně a kolikrát si říkám proč musím tenhle život žít zrovna já. Jestli si tohle prožíváš znova, tak to smekám..nedokážu, ani pomyslet co budu na střední prožívat já..taky mám pocit, že nezapadnu, ani tam..a to s tím vztahem určitě nějak klapne, jen se neboj zeptat..když jsi prožila to s těma holkama, tak tohle bude hračka :) třeba to cítí stejně..nikdy nevíš :)

Ps: děkuju za rady, jak s mezerama, tak s Rampelníkem :D :)

3 Simix Simix | Web | 11. března 2016 v 19:38 | Reagovat

~Čaué~
To ponoření hluboko do myšlenek a chuť brečet znám.
S kamarádstvím to mám podobně. Jakoby na mě prostě zapomněly. A to jsme byly nerozlučné... stejně jak píšeš ty.
Také jsem si na základce myslela, že s někým budu a nakonec se na mě vykašlali. No a ta láska přes PC, uvidíš, jak se to vyvine, třeba zjistíš, že to přejde. Třeba zjistíš, že to cítí podobně. Tak hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama