16.6.2015 - 22:31

16. června 2015 v 23:02 | Wek |  Deníček
Ahojky,
Za prvé se chci hrozně moc omluvit za neaktivitu, ale řešila jsem různé věci a bylo toho na mě tolik, že jsem na blog ani neměla chuť. Každý snad ví, jaké to je, když máte života plné zuby, chcete odpočívat a nic víc. Už celý týden (minulý) jsem přemýšlela conakonec napsat, protože jsem měla pár návrhů, ale ani jeden se minechtělo zrealizovat, tak vám tady dám tentokrát delší deníček, který bude od minulého týdne...:)

8-12.6
Tento týden byl zvláštní v tom, že nás bylo ve škole poměrně málo. Druhá devítka nacvičovala divadlo a my jsme dělali miš maš věcí. Paní Burkártová si na nás vylila vztek a jako trest nám dala místo AJ celý týden Zeměpis (málem mi hráblo).
Do Zeměpisu jsme měli mít referát a k tomu se ještě přidala slohovka a zkoušení z celé Země v kostce (Prvohory - Čtvrtohory) - prostě mazec.
Naštěstí jsme se v některých hodinách ulili a navičovali doposud nedokončené divadlo. (ještě že tak)...
V pátek nadešel den D. Den našeho představení v divadle pro veřejnost. Dopoledne jsme nacvičovali a zkoušeli divadlo ve finální podobě se světly a hudbou, později odpoledne začalo představení a všichni byli jako na vodě. Nervozita by se dala krájet a ten nezvyk, když do vám do očí svítí reflektor! Dlouho jsme nic tak ostrého nezažila. (potom jsem viděla zeleně i bez zeleného světla xD ).
Museli jsme některé role přeobsadit, protože někteří na poslední dobu utonuli, nebo se jím něco stalo. Ale podle všeho se představení povedlo. Nejvíc jsme chytali buchy u Matěje (sexy chlupaté pomocnice), kterého jsme navlékli do plavek a minisukně xD S parukou to bylo pomba a měli jsme co dělat, aby jsme se v zákulísí neuchlamaly k smrti xD
PS: Jedna fotka z nacvičování v divadle...Celé v černém - Monča byla líná si převléct tričko xD


13-14.6
Přesně nevím co jsem v sobotu dělala, ale asi pravděpodobně spala a spala :D
V neděli jsem vstávala brzo ráno a začala se malovat a oblíkat, protože sestřenku Aďu čekalo Svaté přijímání (kdo by řekl, že je v kostele taková nuda).
Po neustálém vstávání a sedání v 30°C v kostele jsme se přesunuli do hospody, kde nás pořádně vykrmili. Odešla jsem dřív a celý zbytek dne prospala :D

15.6
Včera byl ten nejulitější den ze všech :D V tělocviku jsme uklízeli a předělávali nástěnku, v češtině jsme si povídali a třetí, čtvrtou, pátou a šestou hodinu jsme já a ještě pár holek a David, nacvičovali společně se sborem a dramaťákem další divadlo, které nás čeká. :3 (Teď se ještě naučit tu kupu písniček).

16.6
Dnešek se podobal včerejšku. První čtyři hodiny jsme se tak napůl učili a povídali si. Pátou a šestou jsem zase nacvičovali (a ulili se z ruštiny s paní B. Jo!). Po škole jsme měla odpoledko, kde jsme ve Výtvarných technikách upravovali výtvarnou třídu a malovali obrázky na chodbu. Když jsem přišla domů, lehla jsem do postele a s notebookem na klíně jsem usnula xD Všechny moje plány byly ty tam...(Měla jsem v plánu tohle napsat hned po škole)..
No co, takže teď nebudu spát no :D

Během celé téhle slátaniny jsem prožívala celkem zajímavé věci. V Metinu 2 Quadcore jsem potkala Míšu, kterého jsem měla moc, moc ráda a i něco víc, ale teď tam už není, a já taky ne, takže se na mě doslova vykašlal...
Jako druhý kluk kterého teď mám mocinky ráda a chodím s ním, mi sám napsal Peter, který je teď něco jako denní povidnost na FB :D Bohužel je ze Žiliny, ale to je kousék :D Nevadí :DD
Takový jámám život...Ani já, ani ostatní ho nechápou...

PS: Ve čtvrtek začala Miška, moje zlatíčko, psát nový příběh - Dva klíče. A já ji ho vždycky opravuju a kreslím k němu obrázky. Jak by ne, když jsem její dvojče (s jinými vlasy a očima xD) a tím pádem s ní i hlavní postava :) Tak trošku si radíme a spolupracujem :)) I když do toho moc nezasahuju, protože já mám The Wizard a knížky až nad hlavu :D

Užijte si zbytek týdne! :*
Moc se omlouvám, kdyby během týdne nepřibývaly žýdné články, může za to můj vyšťavený mozek a nedostatek nápadů :D Pokud by se našla nějaká dobrá duše a napsala mi do komentu, co chce na blogu vidět, určitě bych nějaký článek přidala :))

Pod perexem obrázek - Úvodka - k příběhu Dva klíče :3Ta žlutá sjem já - Estelle, a ta červená je mé "dvojče" Míša - Isabelle...:)
Poznámka: Klíče co jsou na obrázku máme úplně stejné i v reálu ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Joina Joina | Web | 17. června 2015 v 7:25 | Reagovat

Však vpohodě :)Téda, jsi měla v ponděli docelá zábavu a to já jsem absolvovala zkoušku, která naštěstí dopadla dobře. A ten obrázek, vypadá taky dobře :)

2 Adís Adís | E-mail | Web | 17. června 2015 v 18:50 | Reagovat

Jéé, vítej zpátky. ^^ Wow, divadlo?! A bylo povinné? :D Veřejné akce přímo nesnáším. :D
Už vím, proč mi taťka říká, e jsem tak líná. Asi nejsem sama.. :D
To my museli makat na novém "domečku". :D -,-'
Tak si užij posledních dní školy a pak bude volno. :3 Juchůů :3

3 Simix Simix | Web | 18. června 2015 v 18:52 | Reagovat

~Čaué~
Plné zuby.. odpočívat... jo.. znám! Chápu to. V pohodě.
Ty jo .. divadlo jsem nehrála už dlouho :)
Sexy chlupatá pomocnice :D
Hezká fotka :) Nikdy jsem nezažila, aby v kostele bylo 30° C :D Ten obrázek je super!!
A na blogu přijmu cokoli... deníčky, tagy, challenge, tvé výtvory.-. postavy,... cokoli :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama