9. den | Někdo kdo ti schází

9. března 2015 v 17:05 | Wek |  Challenges
Hned jak jsem si přečetla, co je tématem tohoto dne, nepochybovala jsem o tom, že napíšu zrovna o kamarádství...
Ano, chybí mi opravdový kamarád. Toužím mít někoho, kdo se mnou bude sdílet radost, smutek a všelijaké kravinky. Někoho, kdo bude tak praštěný jako já a pochopí tu pravou Verun, ne tu, která je na povrchu, ale tu, která je i uvnitř.

Není moc takových lidí jako já, a i kdyby byli, určitě jsou na tom líp než já.
Za svou povahu samozřejmě nemůžu (za to může znamení a nějaký tentononc, který mě určitě nesnáší), ale smířila jsem se s faktem, že jsem sice přátelská, ale bohužel jsem antikomunikativní (ježiši to je divné slovo).
Tahle ta povaha, vlastnost, věc, která mě změnila, ovlivňuje všechno. Kluky (neumím se s nimi bavit - když jsem sama), rodiče (skoro vůbec doma nemluvíme), kamarádky (ještě abych nějaké měla)...

V takovém případě, mi opravdu chybí někdo, o koho se můžu opřít, kdo bude ochotný a hlavně zábavný...(vím, mám velké nároky)...
Někdy si tak říkám, že možná ani ten "pravý" kamarád (samozřejmě, se kterém se můžu stýkat každodenně) není člověk. Je to jedna z možností, protože mě fascinovali už od mala koně a taky psi...No a řekněte, komu by neprospěl takový milující čtyřnohý kamarád?


Berete mě jako kamarádku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wilhelminawill Wilhelminawill | 9. března 2015 v 17:14 | Reagovat

Toto je takové smutné téma :-(
Někdy jsem měla taky chvíle, kdy jsem byla bez kamarádek, vím jak je to těžké... Určitě ale brzo nějaké kamarády najdeš, uvidíš :-) Přece taková super holka se nebude bavit jen sama se sebou ;-)
Já tě už jako kamarádku určitě beru, i když tě jako blogerku znám jenom chvilku :-)

2 W-violet z mobilu W-violet z mobilu | 9. března 2015 v 19:07 | Reagovat

Já těším jako kamarádju beru,psala jsem ti to,já také nemám takové kamarády,před kterými bych mohla myslet nahlas,ale ty jsi skvělá holka Veru, jistě jednou najdeš kamarádju,která těším vždy podrží a když jí napíšeš,že je ti mizerně,tak odepíše,že je za chvíly u tebe.Nikdy nevíš co dokàžeš,dokud to nezkusíš.Zkus být výřečnější,sebevédomější.A máš přeci úžasnou sestřenku :-) Pamatuj,že nejsi sama :-)

3 Simix Simix | Web | 9. března 2015 v 19:11 | Reagovat

Ahoj :)
Je škoda, že nikoho takového nemáš :/
Možná jsi trochu introvert, jako moje spolužačka ... Ale já se s ní bavím :)
Tebe neznám, ale už proto, že jsi pro mě spřátelený blog, jsi pro mě něco i jako kamarádka... tak ahoj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama