Únor 2015

Povídky

27. února 2015 v 23:26 | Wek

Jméno: Krvavý šrám
Anotace: Je těžké žít s vlčí duší? Pro 14ti letou Arawolf ne! Prožila hrůznou a strašlivou minulost, ale teď je odhodlaná zjistit co ve skutečnosti je... Kazí jí to však žárlivost a vztek...Neumí se ovládat, a tak si život hodně komplikuje...Zjistí pravdu o své minulosti a o své rodině? Na cestě za pravdou pozná lásku, přátelství a dokonce i strach...
Napsáno: 8/8
Díly: 1,2,3,4,5,6,7,8Jméno: the Wizard
Anotace: Příběh je o dívce Siréně, která nastupuje na školu v Bradavicích. Minulostí je hodně podobná Harrymu Potterovi, a shodou okolností se na Bradavické škole potká Jamese Pottera, Albuse Pottera, Lily Potterovou, Rose Weasleyovou a Huga Weasleho a to jí změní celý život, jelikož se objevuje její ztracený bratr Will a na scénu přichází krutá dcera ředitele Diana. Začíná mít problémy s kluky a k tomu všemu jí chce zabít Velerik. Aby ho porazila musí najít čtyři květiny a osvobodit tak Královnu Isabellu, anděla Aira a svou matku a otce...
Napsáno: 33/50?
Díly:1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,
Jméno: Blue Rose
Anotace: Briar byla bezcitná a chladná, ale její část touží zjistit, co jsou ty stvoření zvaní Lidé zač. Je jedna z mála, která se s nimi kdy setkala, ale na uzdě jí má její matka Příroda, která však netuší, že zrovna Briar hledá Hledač a ten jeho znetvořený pes. Jediný způsob jak být svobodná je najít čarodějku Erunis a přinutit ji, aby vyrobila předmět, jenž zaručí Briar volnost. Na cestě však musí spolupracovat s Terienem, mágem z minulosti, a s Erusiiným bratrem Restalonem, který Briar zaujal. Briar udělá vše proto, aby její síla nezmizela, její strom žil a ona měla konečně svobodnou vůli a city.
Napsáno: 3/20?
Díly: 1,2,3
Jméno: Glowing amulet (pracovní název)
Anotace: Namira je dcerou ledového a ohnivého draka. Celý život touží stát se drakobijkyní, ale když už se jí nabídne možnost trénovat, tak musí odejít a najít své pravé já za bariérou, kde může dokonce i zemřít, protože jí nechání síla draků, kteří hlídají bariéru.
Napsáno: 0/hodně xD

Jméno: Kibi - V zajetí minulosti
Anotace: Kibi je kyborg, napůl člověk a napůl robot. Je ale poslední svého druhu, která ještě nic neumí.Jeden z pokusů na ní selhává a ona je teleportována do minulosti. Do věku králů, kdy ještě neexistovala technologie. Najde cestu zpět včas, než jí její načasování vyprchá a ona zemře? Uteče nakonec z vezení, kde je jako pokusný králík?...
Napsáno: 0/12?
Jméno: Pirates of sea
Anotace: Kelly, Amon, Frex, Kitty a Redo jsou narozené jako dcery pirátů posádky kapitána Hooka. Každá z nich chce být pravou rukou kapitána, ale nechtějí zradit své přátelství. Pravou rukou může být pouze jedna. Co se ale stane s přátelstvím, když se Kitty zamiluje do jejich nepřítele, Amon se k nepříteli rovnou přidá a Kelly přestane bavit sloužit kapitánu Hokovi a přestoupí na jinou pirátskou loď? Zlomí se jejich přátelství? Co budou dělat Frex a Redo bez svých rivalek? Příběh z hlubin moře přímo pro vás!
Napsáno: 0/20?


Jméno: Once upon a fairytale
Anotace: Alex, 16ti letá NewYorčanka opovrhá všemi pohádkami a nevěří jim. Když však dostane jako dárek k narozeninám pohádkovou knížku, všechno se změní. Po přečtení titulní stránky knihy, kde je zašifrovaný tajný klíč, se jí stane něco, co vůbec nečekala. Kniha jí vnese do světa pohádkových příběhů, které ale nekončí tak, jak mají. Ježibaba z perníkové chaloupky bydlí v zámku, Sněhurka nepotká trpaslíky, Šípková růženka nikdy neupadne do spánku smrti podobnému, Locika je ve věži ze své vlastní vůle a Karkulka se zamiluje do vlka...Pozná Alex opravdovou podstatu pohádek? Dá vše do správných kolejí? Bude pohádkám nakonec věřit? NewYorku? Co se stane, pokud Alex pohádky nevrátí do normálu?
Nápsáno: 0/28?

Jednorázovky


Layout č.2

27. února 2015 v 20:49 | Wek |  Designy blogu

Ahojky, dneska jsem si dotvořila můj nový layout. Ano zase jsem si ho změnila :D Jsem strašná já vím :D Ale i tak jsem s tímto hodně spokojená ;) Avšak budu muset všechny popisky znovu nastavit a vykolorizovat, ale za tu změnu to snad stát bude ;) Snad se vám layout líbí :)

Theomelia

23. února 2015 v 20:43 | Wek
Theomelia je jednou z mnoha planet, které obíhají nikoli kolem Slunce, ale kolem hvězdy zvané Meandra. Hmota všude kolem je tak známý vesmír, ale není obyčejný. Daleko od Sluneční soustavy a mléčné dráhy je galaxie, v jejímž středu leží právě hvězda Meandra.
Theomelia je jediná planeta, na které panuje mír. Zlo a Dobro je udržováno v rovnováze pěti božskými bytostmi - Vílou Heilou, Kentaurem Orbitem, Skřítkem Pintem, Jednorožcem Efelitem a Čarodějkou Kamorií. Tyto bytosti udržují ve všech kontinentech mír až na ty, které jsou zahalené černou mlhou a nikdo neví, kdo nebo co tam přežívá. Odhalená je pouze 1/4 celé planety.

Každý kontinent je oddělen speciální zdí, aby se nenarušovaly navzájem všechny příběhy v určitém kontinentu. Mnoho lidí říká, že je to jen kvůli tomu aby se zlo nespojilo, ale není. Je tak udržena rovnováha mezi kontinenty, světy i celými galaxiemi.
Tohle je Theomelia, planeta všech příběhů a matka hrdinů a padouchů...

Red and Beautiful fire?

23. února 2015 v 16:17 | Wek |  Články týdne
Skvělé téma týdne :D Aspoň ho využiju, takže...
Chtěla jsem vám říci, jak už někteří ví (Marťa/W-violet) budu mít MEGA obrovskou rekonstrukci, kde uklidím všechny nepotřebné články tzv. do koše :D a udělám to tady přehlednější...začínám s novým designem, který jsem si po dvou hodinách našla na internetu :D
Jinak mě ještě napadlo, že bych poměnila Beautiful fire tak, že bych omezila počet postav. (No řekněte, není 7 hlavních postav moc? ) A dala tam jenom 3-4. Přece jenom bych se v té řeči ani já nevyznala. Touhle změnou se změní pravdě podobně i děj, takže se nebude hledat 7 kamenů síly ale 3...:)

Jaký máte vy názor na Rekonstrukci a změnu?

Ohledně povídek

22. února 2015 v 20:14 | Wek
Ahojky, mám tady důležitou věc, kterou potřebuji vyřešit. Na blogu mám rozepsaných několik povídek a některé jsou dokončené, ale nejsou na blogu, tak bych aby jste mi pomohli s organizací povídek a všeho okolo toho.

1. bod, který se potřebuje vyřešit...

Mám pro vás několik návrhů, a byla bych ráda, kdyby jste vybrali ten, který vám bude nejvíc vyhovovat.

1) Budu psát nové povídky jako doteď a staré povídky nechám v šuplíku a z blogu je vymažu.
2) Budu psát nové povídky jako doteď a staré povídky budou stále nesdílené na blogu.
3) Budu psát nové povídky jako doteď a staré povídky budu postupně přidávat mezi těmi novými. (Bude to zmatek)
4) Zastavím psaní nových povídek a začnu pravidelně přidávat díly starých povídek, abych se konečně někam hnula.
5) Nebudu psát povídky na blog, ale dám je ve formátu "word" ke stažení.

2. bod, který se potřebuje vyřešit...

Zase vyberte to, co vám vyhovuje nejvíce, pokud jste vybrali v 1. bodě možnost 3 nebo 4.

1) Začnu s přidáváním dokončených povídek a poté budou následovat rozepsané.
2) Začnu povídky přidávat podle pořadí viz. seznam povídek.
3) Začnu přidávat nejdříve ty, které se blíží konci, nebo mám více nápadů k dokončení dané povídky.

3. bod, který se potřebuje vyřešit...

Když jsem se dívala na staré trailery mých povídek, tak jsem si řekla, že bych to přece jenom mohla s Beautiful fire ještě jednou zkusit, ale že bych povídku přepsala a trochu upravila ( přece jenom nebyla dobrá, když jsem jí psala v 11ti :D ). Chtěla bych slyšet váš názor, jestli tomám vážně skusit, nebo jestli ne :)

Byla bych moc ráda, kdyby jste napsali svůj názor ke každému z těhhle bodů, moc mi pomůžete a aspoň se tady konečně líp vyznám já a dokonce i vy :) Další článek očekávejte asi kolem čtvrtka - 26.2. ;)

Rozhovor s Irmou - 2. část

21. února 2015 v 17:27 | Wek |  W.I.T.C.H. rozhovory
Rozhodla jsem se, že když už jsem mimo domov, tak bych mohla napsat nějaký ten článek, ale jsem tak líná, že jsem napsala to co mě právě napadlo a to je rozhovor s Irmou poslední část. Hodně lidí se ptalo, jak ty rozhovory můžou probíhat, tak je zkusím někdy nafotit a popsat co a jak, ale budu muset sehnat nějaký dobrý program na focení obrazovky, i když mám hru :D...Snad se bude líbit ;)

Rozhovor s Irmou - 1. část

18. února 2015 v 18:11 | Wek |  W.I.T.C.H. rozhovory
Dneska po škole jsem šla na hru a opsala tentokrát všechny otázky a odpovědi o Irmě, takže tady máte rozhovor s Irmou, druhou stráškyní z party W.I.T.C.H


Layout pro Bunny

17. února 2015 v 18:54 | Wek |  Objednané layouty

Po dlouhém předělávání Layoutu je konečně hotový... Snad se bude líbit.
Tady jsou informace o layoutu:
S čím: Ginger Breadhouse
Barva: sladěná s obrázkem
Bonusky: Avatar, Ikonka, Ikonka pro fanoušky, Popisky do menu: INFO, RUBRICS, AFFS, BEST AFFS, ICONS, OTHER, LINKS, EAH OF THE MONTH, PHOTO OF THE MONTH, WARNING, BLACKLIST, TOPLIST, WISHES, FANCLUB, FANLIST, I´M FAN, MY DOLLS, DESSING...
* Prosím Bunny, ať mi pošle na mail: weekkaa@seznam.cz její heslo k blogu, abych mohla layout nastavit.

Náhled | Objednávka designu


Rozhovor s Will - 2. část

15. února 2015 v 21:51 | Wek |  W.I.T.C.H. rozhovory
Dneska jsem si pro vás připravila další článek, a to další a poslední část rozhovoru s Will.
Asi hodně lidí má mnoho otázek ohledně hry, a tak můžete do komentářů psát otázky a já se je vám budu snažit v nějakém dalším článku zodpovědět.


Layout pro *Jackeey*

14. února 2015 v 14:17 | Wek |  Objednané layouty


Ahojky, dneska jsem dokončila layout na přání pro *Jackeey*. Snad se bude líbit.
Tady jsou informace o layoutu:
S čím: Barbie a knihy
Barva: modrá
Bonusky: Avatar, Ikonka, Oddělovač do menu, Oddělovač do textu, Popisek Hrozba pod převisem, Popisek Deníček, Zápatí, Popisky do menu: achiv, ostatní, kontakty, ikonky, toplist, admin, oblíbené, reklamy, galerie, o blogu, navigace, novinky, POTM, AFFS, příběhy, já čtu, já píšu, já poslouchám...

Náhled | Objednávka designu