Leden 2015

Grafika pro Gabi

31. ledna 2015 v 20:49 | Wek |  Grafika na přání
Tady je 1. objednávka grafiky pro Gabi...:)
Snad se líbí...
Kopírovat může jenom ona, jinak nahlašuji...!


Příběh Raven Queen - 1.část

28. ledna 2015 v 19:54 | Wek |  Příběhy
Dneska jsem se rozhodla zveřejnit příběh Raven Queen, který je ke stažení jako E-kniha v angličtine na stránkách EAH. Přeložila jsem jí (s malou pomocí překladače a Dannyho) a trochu upravila aby dávala symysl, snad se vám bude líbit :) Prosím kopírovat překlad pouze s odkazem na můj blog ;)


22.1.2015 - 21:48

22. ledna 2015 v 22:08 | Wek |  Deníček
Ahojky, mám tu několik věcí, které vám chci zdělit ohledně tohoto týdne a vůbec mojí aktivity a všeobecně blogu...
~ Jako první bych začala mým návratem do školy. Jak všichni víte, nebylo mi minulé dva týdny moc dobře, ale naštěstí to přešlo a já se vrátila do školy. Byla jsem smířená s tím, že dopisování a učení bude hodně, když ž je ten týden před vysvědčením, ale nikdy nic nevýjde jak má...Matiku jsem pochopila až dneska a to tím, že jsem vypočítala příklad sama - žádná sláva xD Během týdne jsem psala hodně písemek, učitelé mě zkoušeli a každý den jsem dopisováním sešitů strávila dobrých 5 hodin...Ale co, všechno je dopsáno (až na vyjímky - přírodopis a občanka) a učení snad zkončilo, nebo aspoň ten náročný týden...
~ Před dvěma týdny jsem měla Talentové zkoušky, ve kterých jsem bohžel neuspěla, ale jdu dál a snad najdu to "pravé ořechové" pro mě.
~ Dneska jsem byla u kadeřnice a zkrátila mi moje žůžo dlouhé vlasy pomalu až po zadek o 20 cm!! :O Ale ta oběť za to stála. Kadeřnice mi konečně sestříhala ofinu, takže jsem 100% happy :3 a navíc ty vlasy jsou takové lehké xD No jo, když se taky ostříhaly že? :D viz. fotka v celém článku...
~ Moc už nemaluju, spíše pomáhám kamarádovi Dannymu, důvod je ten, že prostě nemám čas, ale tohle se netýká blogu...:D
~ Svou knihu, kterou jsem začínala psát, no...vykašlala jsem se na to xD Hned mi bylo jasné, že to prostě nepůjde napsat 3 stránky za den, tak jsem se sekla u 14. stránky a teď píšu jenom když mám nápad nebo čas...Rady si z kurzu čtu, ale neplním každodenní psaní...
~ Jako další věc...Chtěla bych vám strašně moc poděkovat za komentáře u článků...Dříve tam byl jeden - tři, ale teď už tam je krásných 5-10! Moc vám děkuju zlatíčka :3 (myslím, že to je, že tam mám ty články tak dlouho xD )
~ Návštěvnost trošku kolísá, ale já jsem přesto moc ráda, za těch 100-200 návštěv za měsíc a vážím si toho...:)
Tohle by bylo k deníčku asi všechno, tak se mějte zbytek týdne krásně a ať vám výjde vysvědčení (samozřejmě těm, kteří ho dostanou xD )

EAH: Madeline Hatter

14. ledna 2015 v 15:11 | Wek |  Postavy
Madeline Hatter patří do skupiny Rebelů, tudíž je rozhodnutá napsat si svůj příběh a nenásledovat příběh svého pohádkového rodiče - Kloboučníka z pohádky Alenka v říši divů. Maddie má tyrkysové vlasy s fialovým melírem a kloboučkem s myškou. Její kůže je mírně opálená. Modré oči a růžové rty ji dokonale doplňují. Její šaty jsou složené z béžového vršku s fialovými rukávky. Sukně začíná modrou mašlí v pase a pokračuje nařasenými látkami - fialovou se zlatými ornamenty, pod ní bílo modrou proužkovanou a končí černou s barevnými tečkami. Pod šaty má bílé punčocháče s modrými puntíky. Botky jsou bílé a mají zlatý klínek. Na rukou nosívá modré rukavičky s bílými puntíky a bílou krajkou. Její kabelka má tvar konvice a její zlato modré proužky ladí s outfitem Maddie. Jako doplňky má Madeline modrý náhrdelník a zlaté náušnice. Tajně touží objevovat tenhle šílený svět a taky vlastnit ten nejproslulejší obchod s čajem a klobouky široko daleko! Její kouzelná schopnost je, že ze svého klobouku plného překvapení může vytáhnout prakticky cokoliv. Čajové soupravy, učebnice, bílé králíky...všechno co se tam někde schovává. Žádného kluka nemá, ale těší se, až si dá čaj s klukem, který miluje šílené věci tak moc jako ona! Všichni si myslí, že je šílená. Takže jí nikdo nevěří, když říká, že umí vidět do budoucnosti. Její oblíbený předmět je Chemystérie. Strašně ráda připravuje lektvary, po kterých roste nebo se zmenšuje! Nesnáší Debatování. Kdyby víc lidí mluvilo v hádankách, tak by jí ten předmět šel daleko líp. Její nejlepší kamarádky jsou Raven Queen, dcera Zlé královny z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků, a Cedar Wood, dcera Pinocchia z pohádky Pinocchiova dobrodružství. Její spolubydlící je Kitty Cheshire, dcera Kočky Šklíby z pohádky Alenka v říši divů.
Jaký je tvůj názor na Madeline? Máš něco společného?

EAH: Raven Queen

14. ledna 2015 v 11:30 | Wek |  Postavy
Raven Queen patří do skupiny Rebelů, tudíž je rozhodnutá napsat si svůj příběh a nenásledovat příběh svého pohádkového rodiče - Zlé královny z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Na všechny zapůsobí svým vzhledem - černo-fialovými vlasy se stříbrnou korunkou, fialovými rty a stejnobarevné oči s fialovým kouřovým stínem. Na sobě má černý vršek šatů se stříbrným límcem. Spodní část šatů je nařasená a fialová s černou krajkou u pasu. Pod šaty nosívá šedé silonky a na nich černé botky s peříčky a stříbrnými řetízky. Jako doplňky mívá stříbrnou kabelku, náramek, prstýnek a pásek, který zdobí šaty. Tajně touží po tom,aby mohla zůstat sama sebou. To, že není dáma v nesnázích, přece ještě neznamená, že si nezaslouží to své Šťastně až navěky. Její kouzelná schopnost je, že umí jako její mamka sesílat kouzla. Žádného přítele zatím nehledá, nejdřív chce zjistit, co pro ni její příběh chystá! Bohužel umí používat jen "černou magii". Kdykoliv zkusí využít své schopnosti k něčemu dobrému, má kouzlo úplně opačný účinek! Jejím oblíbeným předmětem je Hudebka. Copak, myslíte si snad, že srdceryvné balady mohou zpívat pouze balady? Nesnáší Kouzlologii. Sice má talent na kouzlení, to ale neznamená, že to má v oblibě. Její nejlepší kamarádky jsou Madeline Hatter, dcera Kloboučníka z pohádky Alenka v říši divů, a Cerise Hood, dcera Červené karkulky ze stejnojmenné pohádky. Její spolubydlící je Apple White, dcera Sněhurky z pohádky stejné, jako Raven, tedy Sněhurka a sedm trpaslíků.
Jaký je tvůj názor na Raven? Máš něco společného?

Nový look Clawdeen 13 wishes

13. ledna 2015 v 15:56 | Wek
Ahojky, dneska jsem se takmoc nudila, že jsem nezaváhala, sáhla po mobilu a vyfotila Claw v trošku upravených šatičkách a zbrusu novém účesu. Snad se vám bude líbit! ;)

EAH: Apple White

11. ledna 2015 v 19:21 | Wek |  Postavy
Apple White patří do skupiny Šlechticů, tudíž je rozhodnutá následovat příběh svého pohádkového rodiče - Sněhurky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Každý si ji vybaví jako krásnou blondýnku se světlou pletí, modrýma očima a rudými rty, v červených šatech s mnoha ozdobami. Pod šaty nosívá šedé silonky a na nohou červené botky se zlatými mašličkami. Vlasy jí zdobí červená čelenka s mašlí a zlatou korunkou. Při sobě má vždy svou kabelku ve tvaru jablíčka. Na rukou nosívá zlatý náramek s prstýnkem. Na krku má zlatý náhrdelník. Tajně touží po tom, aby ji lidé znali jako tu nejkrásnější, a to uvnitř, tak navenek. Její maminka vždy říkala: Moje krása není jen na povrchu. Za svou kouzelnou schopnost považuje její mrkání nebo zpívání, kluci ani zvířátka se neudrží a přispěchají jí na pomoc. Chce zkrátka v každém probudit hrdinu. Každý na škole si myslí, že princ Daring Charming a ona spolu chodí. To, že její příběh končí jejich svatbou, ještě přece neznamená, že se o nich musí pořád mluvit. Jejím nejoblíbenějším předmětem je Vladaření. Každý počítá s tím, že je ta nejlepší královna. Nesnáší Královské vaření. Myslí si, že se jí do jídla někdo snaží přimíchat jed. Její nejlepší kamarádky jsou Briar Beauty, dcera Šípkové Růženky ze stejnojmenné pohádky, a Blondie Lockes, dcera Zlatovlásky z pohádky O třech medvědech. Její spolubydlící je Raven Queen, dcera Zlé královny ze stejného příběhu jako Apple.
Jaký je tvůj názor na Apple? Máš něco společného?

Nový Design - Rochelle

10. ledna 2015 v 18:09 | Wek |  Designy blogu
Ahojky, konečně jsem dokončila slibovaný design. Už delší dobu se mi líbí Rochelle, protože má na sobě moje nejoblíbenější barvy, tak jsem si vytvořila jeden design s ní. Zvolila jsem podobný styl jako má °Lagoona°Blue° snad se nezlobí :) Jsem moc ráda, že se mi design po dlouhé době podařilo nastavit, takže jsem 100% happy :D Bylo s ním celkem dost práce, protože jsem si musela ještě vytvořit pngčko Rochelle z Haunted...No, a co říkáte na design vy?


9.1.2015 - 14:10

9. ledna 2015 v 14:14 | Wek |  Deníček
Ahojky, chtěla bych se s vámi podělit o všechno, co se za poslední dobu událo, takže myslím, že můžu začít.
Mám nehoráznou smůlu, protože mi je už od silvestra špatně a bolí mě břicho. Samozřejmě jsem měla v úterý a ve středu talentovky. V úterý jsem se cítila ještě dobře, ale ve středu to bylo strašné. V polovině dopolední zkoušky - modelování antické hlavy - mě začalo bolet břicho a bylo mi špatně, takže jsem si šla do jiné místnosti sednout a zástupkyně mi dala nějakou tabletku. Už jsem si myslela, že na odpolední zkoušku nepříjdu, protože jsem v průběhu přestávky zvracela a nemohla jsem se na nic soustředit. Na odpolední zkoušku jsem nakones ale šla. Malovali jsme vodovkama obrázek na téma Prázdniny, naštěstí to od všech vypadalo, jako kdyby to kreslilo 5ti leté dítě, takže jsem aspoň nebyla nejhorší :D . Ale v úterý budu každopádně nervní, protože budou odpoledne výsledky...
Začala jsem pracovat na novém designu, ale nevím, kdy ho vůbec nastavím, protože na to teď nemám moc náladu, protože mi je na zvracení, každopádně se AFFSkám moc omlouvám, že nebudu aktivní a prosím aby mě omluvily z kontrol, pokud nějaké budou.

Blue Rose - Dryáda lesa - 1. kapitola (1.část)

5. ledna 2015 v 17:12 | Wek
Ahojky, dnaska vám tu dám narychlo část 1. kapitoly...Snad není moc dlouhá :D Snažila jsem se, vážně mám nervy, protože mě už zítra čekají talentovky! :O No držte mi palce xD
Tak tady to je...

1. Kapitola (1. část)