Listopad 2014

Auressel McUrlly | Návštěva

30. listopadu 2014 v 19:02 | Wek |  Auressel McUrlly
Promiňte za tolik obrázků :D ale prostě teď pořád kreslím ;)
Dneska mi mamka s Caroline ohromě zlepšily náladu. Málem jsem se lekla, jak Caroline vyrostla. No budu muset potlačit ten pocit až bude Caroline stejně velká jako já :D


Auressel McUrlly | První sníh

30. listopadu 2014 v 0:57 | Wek |  Auressel McUrlly
Dneska na Solárii napadl první sníh, a tak jsme s holkami musely otestovat jeho výdrž :D No teď už jenom doufat, ať na nás nespadne náhodou lavina...xD Takže pšt Ashley!
- s Rin, Marťou, Aur, Ash a Meri v místě Solarie..


Znovu nebo trilogie?

27. listopadu 2014 v 23:32 | Wek
Ahoj, mám tady jakž takž novinku ohledně mé "knihy"....
Knihou, kterou jsem se snažila napsat byla "Glowing amulet". Tu jsem samozřejmě nedopsala, a tak jsem se rozhodla začít odznovu na úplně nové knížce, která nese pracovní název "Blue Rose" Nebudu vám tady prozrazovat nějaký děj nebo něco podobného, prostě je to komplikovanější fantasy příběh. Dávám vám tu do celého článku úryvek z tech 3 stran, co jsem za ten týden napsala :D a doufám, že se aspoň trošku zalíbí ;)

Hunger games 2, 3

26. listopadu 2014 v 20:30 | Wek |  Recenze - Filmy
Název: Hunger games - Catching fire
Český název: Hry o život - Vražedná pomsta
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Hodnocení CSFD: 74%
Motto: Na počátku každé revoluce je jiskra.
Obsah: Katniss Everdeen a Peeta Mellark se po šokujícím vítězství v 74. ročníku Hunger Games vrací domů. Jako vítězové musí ale brzy domov a své rodiny znovu opustit a vydat se na okružní jízdu po všech krajích Panemu. Jejich úkolem je bavit lidi, oproti očekávání Kapitolu ale Katniss a její příběh inspiruje ke vzpouře. Během turné po krajích Panemu Katniss vycítí, že se neodvratně schyluje k revoluci. Hlavní město ale stále drží moc pevně ve svých rukou a prezident Snow není člověk, se kterým je dobré si zahrávat. Ve vhodný čas, ve vhodný moment, Katniss Everdeen musí být zlikvidována. Sílu Kapitolu mají symbolizovat přípravy na 75. Hry, které skrývají překvapení a rozhodnou o budoucnosti celého Panemu. Katniss a Peeta musí zpět do arény.
Moje hodnocení: 9/10
Můj názor: U téhle části Hunger games jsem se vážně nasmála, i když jsem to viděla po několikráté, ten zážitek tam byl. Příběh sice ubíval an kvalitě, ale to ještě neznamená, že tento díl neměl i své klady. Lepší výkon herců a konečně zapojen i Finnick :D Nechyběla ani jistá smrt, kterou jsme mohli čekat hned na začátku. Trochu mě překvapil konec, že to zkončí tím, jak Katniss vystřelí do silového pole šíp a potom jí odvezou vzducholodí do "zničeného" 13. kraje. Příběh měl vynikající obsazení.
PS: omlouvám se,že to tady dávám až teď :D

Auressel McUrlly | Enchantix

24. listopadu 2014 v 0:12 | Wek |  Auressel McUrlly
Včera jsme podniky s Pearl záchranou misi. Chtěla zachránit toho podvodníka Lea, tak jsem jí pomohla. Náhodou se tam objevily dvě čarodějky Lovera a Wiherie. Wiherie omráčila Alexe a potom ho chtěla zabít, ale já jsem před něj skočila a vychříce zasáhla mě. Obětovala jsem se za někoho, kdo pochází z mé planety. Získala jsem Enchantix a potom jsme s Pearl Wiherii uvěznily a Lea jsem "osvobodila", nebo jsem si to alespoň myslela, Vílím prachem. No, když to zjistila Marťa šíleně jsme se pohádali, protože Pearl Leovi věřila, i když to jenom hrál. Klub se nakonec rozpustil, ale pořád je tady naděje...A to jiného klubu = NeverixX clubu! Konečně jsem vílou ochránkyní!


Auressel McUrlly | Přírustek do rodiny

20. listopadu 2014 v 0:31 | Wek |  Auressel McUrlly
Včera se mi narodila krásná malá holčička Caroline...:3 Těhotenství proběhlo rychle, protože je Alex upír (neřekl mi to) a ona podle všeho bude polo upír a elfka...Caroline stárne do svých 17 rychleji, takže to s ní bude celkem náročné, ale já i Alex jsme připraveni. ;) Na téhle fotce se Alex konečně usmívá. :)


Auressel McUrlly | Svatba

17. listopadu 2014 v 22:41 | Wek |  Auressel McUrlly
Dneska byla opravdu krásná svatba :) Holky zazpívaly písničku Endessly a dobře jsme se celý den bavili. Pearl potkala Alexova bratra Lea a dokonce se do něj i zamilovala. No jenom bůh ví, jak se to vyvine...;D Nakonec se z toho vyklubalo, že já a Merilyn budeme maminky :3
Budu muset Alexe naučit, jak se smát :D


Auressel McUrlly | Informace o víle

17. listopadu 2014 v 0:50 | Wek |  Auressel McUrlly
Ahojky,tak vám představuju novou mojí vílu...Miférie zkončila a nastává doba nové postavy tedy Auressel v novém clubu, který jsme já a Marťa založily. je to Cinx club a Auressel není obyčejná víla, je to elfská princezna...Více v Informacích ;)

Jméno: Auressel
Příjmení: McUrlly
Datum narození: 21.12.1996 (den zimního slunovratu)
Věk: 17
Pohlaví: žena
Magická bytost: Víla/elfka/upírka
Titul: Princezna
Moc: Slunce a hvězdy
Posílení: Hůl Tefiaris/úlomek meteoritu = přeměna Universix
Škola: Erebos
Třída: víla
Klub: NeverixX club
Planeta: Solárie
BFF: Marťa WinXka
Přítel: Thor
Rodiče: Rádius a Tefie
Sourozenci: nevlastní sestra Stella
Děti: Caroline
Pixie: Pluto - pixie měsíce
Selkie: Venus
Dosažená přeměna: Enchyntix (Universix)
Zvíře: Okřídlený jednorožec
Love&Pet zvíře: Jednorožec - Fluffy
---------------------------------------------------
Oblíbená barva: Růžová/zlatá/tm. modrá
Barva vlasů: blond
Barva očí: sv. modrá

Charmix + hůl Tefiaris:


Auressel a Alex - Noc, kdy jí požádal o ruku


Auressel a Marťa na pláži - Auressel v uniformě Erebos academy


Happy Nekomander

14. listopadu 2014 v 21:12 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Happy
Věk: 6 ?
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Partner: Natsu Dragneel
Cech : Fairy tail
Magie : Exceed (umí lítat)
Útoky: Velká rychlost, Transformace, Křídla (Aira)
Zajímavost: Happy se původně měl jmenovat Freyr. Toto jméno však nesedělo jeho charakteru a tak bylo nakonec změněno.

Vzhled: Happy je modrá kočka s bílými křídly. Na zádech nosí zelený pytel, ve kterém má ryby. Jeho znak Fairy tailu má na zádech a je zelený.

Osobnost: Je věrným partnerem Natsua. Patří do skupiny s Erzou, Natsuem, Lucy a Grayem. Miluje ryby. Je často zapomětlivý a často říká: Aye Sir! Má hrozně rád Lucy a ještě raději ji štve. Často, když Lucy někdo pochválí, nebo je s Lokim, rád jí říká "Milujeeee tě!". Nejradši z týmu má rád Natsua a Lucy. Happy dokáže unést jednoho člověka, asi nejčastěji nosí Natsua. Happy je velmi loajální ke svým spoluhráčům a členům cechu. Má víc znalostí z kouzelného světa než Natsu a Lucy dohromady. Je bystrý a drzý (na Lucy).


Historie: Jednoho dne našel Natsu vejce v lese na východ od města Magnolie. Natsu si myslel, že je to vejce draka, proto ho vzal do cechu a požádal Makarova, aby se postral o vylíhnutí toho vejce. Ale Makarov a Erza mu řekli, že on je jediný kdo může pomoci drakovi se vylíhnout z vejce, jen když mu svěří svojí péči a lásku. Lisanna se nabídla Natsuovi, že mu s tím pomůže a něco vymyslí. Natsu na to reagoval šťastně a přijal její pomoc. Natsu s Lisannou si vytvořili slamněný dům pro jejich vejce. Druhý den Natsu a Lisanna zjistili, že jejich vejce chybí a Natsu začal obviňovat svoje kolegy z cechu. Mirajane se mu hrozně smála a říkala, že když brečí je roztomilý. To způsobilu bitvu s Erzou. Elfman se objevil a přinesl jim vejce, protože viděl jak mu byla zima a sám ho celou noc zahříval. Z ničeho nic vejce puklo a z něho se vylíhl modrý Exceed (kočka) s křídly. Lisanna poznamenala, že jeho jmeno bude navoděno z atmosféry cechu a proto mu začali říkat Happy.

Současnost: Happy už zná své rodiče, nadále doprovází Natsua na každém kroku a slouží mu jako jeho "osobní taxík".

Glowing Amulet - něco málo z knihy

11. listopadu 2014 v 22:09 | Wek
Ahojky, dneska jsem dostala první e-mail z kurzu, který mi pověděl, že mám začít psát. Ihned po několik minutách jsem skutečně začala a jako námět na knihu jsem si nakonec zvolila Glowing amulet, protože jak jsem si všimla, vám se Pirates of sea líbí a tak to bude jako povídky tady na blogu :) Mi příjde bližší Glowing amulet, a tak kurz projedu s tímto námětem, snad bude konec kurzu za 4 měsíce úspěšný ;) Dám vám zde kousek z toho co jsem dneska napsala. Jsou to Dvě normostrany a půl ve wordu, tak sna d to nebude dlouhé;) Prosím o komentáře ;)