the Wizard - 31. kapitola

23. října 2014 v 22:44 | Wek
Ahoj, jakmile jsem přišla z kurzu kreslení, tak mě bolely ruce tak, že jsem musela odpočívat :D Tak vám to tu dávám až teď ;)
31. KAPITOLA

Celá ta událost mě pravděpodobně moc vysílila, a tak jsem se ani moc nedivila, když jse se probudila v pokoji pro hosty. Oblékla jsem se a všimla si znamení na paži. Vlnovky s květy růže zářily oranžovo-zlatě. Rychle jsem si na ruku natáhla bílou rukavičku a přes hlavu si oblékla na normální oblečení růžovo.bílé šaty. Podívala jsem se na hodiny na zdi a zděsila se. Vystřídaly se ve mně pocity, které jsem ani já neznala a neuměla je popsat. Rozběhla jsem se z pokoje po schodech do sálu, div jsem neupadla a nevymkla si kotník.

Poslušně jsem se postavila na bok a utvořila tak s hosty uličku.
Spustily se famfáry a začaly padat ze stropu okvětní lístky zlatých květin. Někdo vstoupil. Byla to Delané v překrásných šatech s krajkovou vlečkou zavěšená do mladíka, kterého jsem bohužel nepoznala, protože mu přes jeho hnědé vlasy nešlo vidět do obličeje. Oba se zastavili u krále a mladík Delané doprovodil ke králi blíž.
"Pane..." promluvil."...rád bych požádal o ruku vaší dcery Delané."
Poznala jsem ten hlas a zalapala po dechu.
"Rád ti mou dceru předám, synu. Bude mi ctí, když se staneš jejím chotěm." král se pousmál a dotkl se jejich čela. "Nyní jste svoji."

Žádná pusa? Nic? Jenom pouhé požádání a dotknutí čela? Tss...Kam ta dnešní generace spěje...
Cítila jsem jak se mi po tvářích řinou slzy. Colin...Jak mohl tak rychle zapomenout! Potlačila jsem vzlyk a ucítila na ramenech teplé Airovy dlaně.
"Netrap se jím...Nemiloval tě. Už několik dní je zasnoubený s Delané, i když s ní byl "zasnoubený" Drago, který ji odmítl. Colin si tě rozhodně nezaslouží."
"Asi máš pravdu..." sklonila jsem hlavu a potichu se odplížila ze sálu ven.
Sedla si an kamennou zeď , dívala se do dílky a přemýšlela, kam až bude muset jít, aby osvobodila ového otce.

"Přemýšlíš?" sedl si vedle ní.
Kývla. "Mám strach...Co budu muset podstoupit abych zachránila otce a matku?"
"Otec ti v mnohém pomůže, samožřejmě až ho osvobodíš. Tvou matku bude hrozně obtížné osvobodit, protože není ve světě živých. Normálně by jsme šli po ročních obdobích, ale nejdříve musíme zachránit tvého otce v Jarním království. Phoenie nás tam odveze, ale pokud se něco stane, nemůžeme za to..."
"Jak "Pokud se něco stane?" Nesmí se nic stát! Říkáš to, jako kdyby jsi viděl budoucnost."
"Taky že viděl, ale musíme letět na Phoénii...Jiná možnost není...Nesmím ti víc říct." posmutněl.
Viděl totiž něco, co se mu nelíbilo...Sirénu by to určitě udeřilo přímo do srdce. Milovala Draga a on to věděl, ale nemohl jí to říct. Musel an to zapomenout a doufat, že se to nestane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 23. října 2014 v 22:55 | Reagovat

Ahoj :)
   ... Moc se omlouvám, ale jak jsem nečetla tento příběh od začátku, tak nevím o čem to je ... rozhodně budu číst Tvé nové příběhy atd., ale tady do toho se už pouštět nebudu :) Snad chápeš :)
Těším se na další články :)
                               ... měj se hezky, tak ahoj :)

2 Barbie a koně Barbie a koně | Web | 24. října 2014 v 13:29 | Reagovat

Chudák Sirena...:( Takže s Colinem je to vyřešené, zasnoubil se a na Sirenu zapomněl. Přemýšlela jsem, jak to dopadne a ten Colin mi právě přišel jako takový záletník no a vidíš...ani jsem se tolik nemýlila. Mco krásná díl! :)

3 Karol♥ Karol♥ | Web | 25. října 2014 v 18:32 | Reagovat

Chudák Sirena...

4 CeriseBook357 CeriseBook357 | 25. října 2014 v 18:34 | Reagovat

No csss že jej je neverný.Chúda Sirena.Colin neni len tak náhodou sukničkár ked sa tak správa ako zmyslov zbavený? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama