Starshine

8. října 2014 v 17:54 | Wek |  Recenze - Hry
Někdy tě život postaví před volbu, která navždy změní tvou životní cestu. V životě si obyčejně volíš svůj vlastní osud… ale někdy, jen někdy… si osud zvolí tebe…
V malém městě Jorvik se probouzí prastaré zlo a existují jenom čtyři dívky, které se mu můžou postavit. Bohužel však o svém osudu ještě nic netuší… Coby Duchové na koních dokážou komunikovat se svými koňskými přáteli a objeví také skryté tajemné schopnosti. Zlo je však stále silnější a silnější a času je málo...

Epizoda 1 - Tajemství duchů na koních
V první Epizodě Starshine jde o Lisu (ta rudovláska) a jejího koně Starshina. Musela do Jorviku kuli práci svého otce a hned po nástupu do nové školy zjistí kdo patří mezi její přátelé a kdo tam patřit nikdy nebude. Na začátku si z ní bude pár lidí utahovat kuli zvláštnímu stylu, ale jí to ani trošku nevadí. Nejprve se potuluje ve škole kde poznává ostatní hrdinky Star shine legacy a potom je na čase navštívit stáje v Jorviku. Lisa je odhodlaná. Když přijde do stáje nejen že jí tam čeká Monika (známá ze Star Stable) ještě k tomu všemu zjistí, že se děje něco špatného se Starshinem. Po ani né pár minutách kdy je ve stáji sama jen sním zjistí, že něco není v pořádku. Najednou Starshine promluví a i když nechápe, snaží se udržet při vědomí. Hned potomhle běží za panem Hermanem (vedoucím stájí) a snaží se ho přesvědčit, že Starshin má na to být zase v soutěžích. Ovšem je tu pan Sands. Herman to dovolí a Lisa se Starshinem jdou do malé jízdárny kde to začne. Nejprve hlasy..ale povede se i přes urážky Sabine. Ve velké jízdárně kam ji poté pan Herman přeloží se to zvrtne. Na konci překážkové trasy se Starshin postaví na zadní a náhle spadne na zem. Lisa se ho bude chtít uzdravit a v tu chvíli nachází své schopnosti léčení koní! Když Lisa Starshina uzdraví, unesou ho chlápci z Dark Core a Lisa ho půjde zachránit. Musí projít komplexem trubek, aby Starshina našla. Osvobodí ho a poté jede zpět do akademie. Cestou musí utéct jezdci s červeným pláštěm. Když dojede zpět, soutěží v závodu.

Co mě štvalo:
- Utíkání před jezdcem. Musela jsem to pořád opakovat, protože mě pokaždé chytil.

Epizoda 2 - Záhada panství borovicový vrch
V druhé Epizodě Starshine jde o Lindu a jejího koně Meteora. Linda není v Jorvické škole a v Jorviku nová, už to tam zná a jako premiantka školy alias pani Einstanová musí všechnu práci zadanou paní Grahamovou poslušně plnit. Tak ráda by šla do stájí a vyřádila se na Meteorovi, ale zatím jí pani Grahamová nedala šanci. Nejen, že Linda vede školní časopis ještě k tomu všemu jí pani Grahamová zadává úkoly které ani neměla původně určené. Musí dodělat esej pomoct panu učitelovi s prezentací a když už se konečně dostane do stájí stane se něco neuvěřitelného. Ve škole při procházení trofejí na svou esej o Borovickém vrchu nalezne spousta zajímavých věcí. Jaktože je pan Sands na fotce staré 200 let?! Tyto otázky jí nedávají spát a furt na ně musí mluvit proto hned v Jorviku zavítá za panem Hermanem aby jí prozradil víc. On se ovšem nemile brání a zakazuje Lindě aby Borovický vrch navštívila proč?! Ovšem ve velké jízdárně při řádění s Meteorem potká Lisu. Vše jí řekne a Lisa se sní i přes všechno vydá na Borovicový vrch. Tam zjistí, že v přehradě u Jorviku je bomba. Linda se jí vydá zničit a poté jede zpět do akademie, aby vyhrála parkurovou soutěž.

Co mě štvalo:
- Závěrečná soutěž. Asi 50x jsem skákala, než jsem nezhodila žádnou překážku a Linda vyhrála.

Epizoda 3 - Legenda o Pandorii
Ve třetí Epizodě Starshine jde o Anne a jejího koně Condora. Anne hned na začátku ve škole má spousta práce. Přijel fotograf od parfému Omlazení a ona se chce dostat do branže tohoto parfému. Navíc je tu hezký fotograf Derek. Ale všechno jí to kazí Jessica (ze Star Stable z Figrove) ,která o to všechno také stojí. Anne ji přelství a konečeně udělá fotky bez nějakých problémů. Potom všem se dostane Anne do stájí kde Derek chce aby se vyfotila přírodně s koňem Condorem při drezúrním cvičení na soutěž. Tam sní Condore začne mluvit. Jenže fotograf chce aby se sním takhle vyfotila i Jessica. Condore to dovolí, ale pak se něco zvrtne a on spadne stejně jako v jedničce Lisy Starshine. Ve stájích se pokusí Lisa se svými ozdravovatelnými schopnostmi Condora uzdravit, ale marně. Hrozivé zjištění, že je Condore tady, ale jen tělo bez duše. Anne se tedy vydá do pandorie pro navrácení duše Condora. Když ji najde navrací se do stájí, kde se dozví o kouzelném fotoaparátu, kterým jí Derek fotil. Chlápci z Dark Core ho rozbili a ukradli baterie. Anne se je vyráží hledat. Poté musí najít všechny stracené fotografie a tojí zavede do Vrtné plošiny Dark Core, kde se dozví jejich plán a za "odměnu" zhodí její soupeřku a nějakého chlápka do víru energie. Poté jede zpět do akademie, kde soutěží v drezůře.

Co mě štvalo:
- Hledání baterek. Všechny byly u hlídačů :D

Epizoda 4 - Hádanka jménem Dark Core
Ve čtvrté Epizodě Starshine jde o Alex a jejího koně Tin-cana. Alex má už dost problémů a k tomu ještě přišla pozdě do školy. Profesorka jí zadá referát o nerostech. Potom, když už má referát dokončený se vydává ochránit svého brášku do 2. patra školy před jedním klukem. Ochrání ho. Poté jede k pobřeží a tam ukradne knihu panu Sandsovi. Vrací se zpět a potkává Katju, která jejího brášku očaruje a unese. Dají si závod a ona prohraje, protože Katja použila nějakou léčku. Odvede si Alexiina brášku s sebou a chce za něj Tin-cana. Alex to nedovolí a zachrání ho pomocí její objevené síle Úderu. Když přijede zpět do stájí. Ví jejich parta už celý plán a po jedné se vydávají do Pandorie zničit svou pečeť, aby zabránily hrozné zkáze.

Co mě štvalo:
- Závod s Katjou, než zachránila jejího bratra. Dělala jsem ho asi 30x.
- Konečné ničení pečetí. Než jsem je našla bylo po limitu xD Tak se to opakovalo nejmíň 10.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CeriseBook357(nepr.) CeriseBook357(nepr.) | 9. října 2014 v 14:51 | Reagovat

Hra vyzerá dosť ťažko.Krásne postavy.Hlavne Anne je rozkošná :-)

2 ♥Charlie♥ ♥Charlie♥ | Web | 9. října 2014 v 15:24 | Reagovat

Taky je mi velmi sympatická Anne :D :))

3 Tynie Tynie | 12. října 2014 v 10:37 | Reagovat

Aww,on si jeste nekdo vzpomene na Starshine :'D Cute. ^^ Btw. Jestli se o tu hru zajimas.. nechces mit semnou spolecny blog o SS? ^^ Jelikož nemám nikoho kdo by ho semnou založil a nechci tam být sama. Odpověz na tenhle komentář.. ^^ Jinak hezký blog. :)

4 Wek/Weekkaa Wek/Weekkaa | Web | 15. října 2014 v 17:24 | Reagovat

[3]: jop :) Moc ráda ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama