Wendy Marvell

28. září 2014 v 14:29 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Wendy Marvell
Věk: 12
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: Mest/Doranbolt
Cech : kdysi Cait Shelter, nyní Fairy Tail
Magie : Dragon Slayer (Nebeská drakobijkyně)
Útoky: Sky Dragon Healing (Léčení nebeského draka), Troia - uklidňuje nemoci (pomohla Natsuovi z nemoci z dopravních prostředků, ale jen na chvíli), Vernier (Posílení rychlosti), Arms (Posílení útoku), Armor - (Posílení obrany), Re-raise (Vzestup), Sky Dragon Roar (Řev nebeského draka), Sky Dragon, Wing Attack (Křídlo nebeského draka), Sky Dragon Claw (Dráp nebeského draka), Sky Dragon Crushing Fang (Pěst nebeského draka), Milky way (Mléčná dráha), Shattering Light: Sky Drill - tajné umění drakobijců (Rozbíjecí světlo - nebeská vrtačka).
Zajímavost: Taky jako Natsu a Gajell má svého Exceeda (kočku s křídly).

Wendy je nebeskou drakobijkyní. Dokáže pojídat vzduch, její učitelkou byla nebeská dračice Grandine. Dlouhou dobu neovládala žádnou útočnou sílu. Její moc spočívá v podpůrných kouzlech a léčitelství. Patřila do cechu Cait Shelter, později přešla do Fairy Tail.

Vzhled: Wendy má tmavě modré dlouhé vlasy a hnědé oči. Často nosí oblečení, kde je modrá barva (šaty/sukně). Značku Fairy tailu má na pravém rameni.

Osobnost: Wendy je velmi stydlivá a plachá. S lidmi si ráda udržuje přátelské pouto a těžce snáší jakékoliv sváry mezi jejími blízkými. Je ale také velmi inteligentní a milá dívka. Její nejlepší přítelkyní je Carla (Exceed).
Historie: Když Wendy přišla o Grandine, byla ještě hodně malá. Při hledání své učitelky se jí podařilo najít modrovlasého poutníka jménem Jellal/Gerrard, ve skutečnosti to byl ale Mystogan. Mystoganovi se jí zželelo a nechal ji putovat s ním. Musel pro ni krást jídlo, ale stejně ji dlouhou dobu neopustil. Dokonce malé Wendy slíbil, že s ní zůstane napořád. Osud tomu však nechtěl a proto ji, z určitému důvodu, Mystogan svěřil do péče Roubaulovi, který žil nedaleko. Roubaul později kvůli Wendy vytvořil cech Cait Shelter, jehož členové byly pouhé iluze.

Současnost: POZOR! Vyzrazení děje nebo osudu postavy!


Wendy se poprvé objevuje při založení Světelné aliance mezi Cait Shelter, Fairy Tail, Blue Pegasus a Lamia Scale. Je jedinou zástupkyní Cait Shelter. Všichni byli překvapeni, že Cait Shelter na tak nebezpečnou misi poslal jenom malou dívku, ale Wendy si myslela, že jí odepisují. Proto všem řekla, že i když neovládá útočnou magii, tak přeci jen může být užitečná.

Později při bitvě byla Wendy odvlečena temnými mágy. Jejich mistr Brain jí přikázal oživit jednoho muže, kterého potřebují, aby našli Nirvanu - ničivou magii, která mění světlo na temnotu. A protože toho 'mrtvého' Wendy znala z dětství a zachránil ji i život, rozhodla se ho nakonec přivést zpět k životu. Avšak kvůli využití moc magie najednou, omdlí. Jellal však nesplnil Brainovo očekávání, nýbrž jej napadl a poté kamsi odešel. Wendy je nakonec odtamtud zachráněna Natsuem.
Jakmile se probudí v bezpečí, vyléčí ještě Erzu z předchozího souboje a pak už jen pomáhá alianci se zastavením Nirvany.

Carla si však uvědomí, že Nirvana, gigantické město na šesti nohou a zároveň mocná magie, nejspíše směřuje k jejímu a Wendyinýmu cechu. Pomocí Archivu zjistí jak Nirvanu vypnout a rozdělí si lacrimy, které musí každý z nich zničit. Jellal se zeptá Wendy, jestli může pomoct Natsuovi, který se podle svého nosu vydal k lacrimě č. 1, kterou hlídá mistr Zero. Ta je ale příliš vyčerpaná a na léčitelskou magii se nezmůže. Proto si z Jellalem vymění místo a vydává se za lacrimou, zatímco Jellal jde pomoct Natsuovi. Wendy však neovládá útočnou magii a tak stojí před nelehkým úkolem. Podaří se jí vyvolat útok z drakobijecké magie a zničí lacrimu přesně v určenou chvíli. Wendy je poté velmi šťastná, že se jim podařilo zastavit útok na její cech a z radosti obejme Natsua.

Když je Nirvana zničena, odhaluje se původ členů cechu Cait Shelter - obyvatelé Nirvany, Nirvité. A také to, že všichni členové jsou pouhé iluze, vytvořené Roubaulem, který před mnoha lety vytvořil samotnou Nirvanu, tudíž i on neni skutečný, neboť je již pouhým duchem. Wendy tedy přichází o cech a proto ji Erza nabídne, ať se připojí k Fairy Tail. Po čase za ní přijde Mystogan, který se ukazuje jako Jellal, jež ji v dětství zachránil život. Následně se však cech i celá Magnolia, kromě drakobijců, přenese do Edolasu - jiného světa, kde se Wendy setkává se svým Edolasským já. Při cestě do královského města si kupuje zbraně na černém trhu a následně je téměř zatčena. Pomocí nového útoku rozpoutá tornádo a odnáší své přátele do bezpečí. Lucy přinese knihu o historii Edolasu a poté zjišťují, že obří Lacrima, která je ve skutečnosti celá Magnolia i Fairy Tail ze Země, má být extrahována za dva dny, což znamená, že všichni zemřou. Natsu se rozhodne ukrást vzducholoď.

Brzy jsou ale dostiženi královskou armádou a Natsu, Lucy a Wendy proti ní musejí bojovat. Bez magie jsou poraženi téměř okamžitě, ale na poslední chvíli je zachrání edolasský Natsu, který je odveze do královského města. Později jsou chyceni edolasskou Erzou a armádou, když se snaží proplížit do paláce. Lucy má být popravena, a Wendy s Natsuem jsou později připoutáni, zatímco jim Byro začne vysávat, pomocí jakéhosi přístroje, jejich drakobijeckou magii. Mezitím jim ještě říká, že jejich magie se v Edolasu využívá na mnoho věcí, například k tomu, aby srazili Lacrimu s Extalií. Nakonec však pro Wendy a Natsua přijde Gray s Lucy, i když trochu pozdě.

Wendy s Carlou mají za úkol evakuovat celé létající město Extalia. Bohužel Exceedi odmítájí jakoukoliv pomoc od "nižší třídy", čili lidí. Mágové se mezitím snaží zastavit létající ostrov s Lacrimou z jejich přátel, ale nedaří se jim. Nakonec však přiletí na pomoc i Exceedi, ale vše zachrání až Mystogan, jež celou Lacrimu přesune zpět na Zemi bez jakýchkoliv škod.
Potom Wendy, Natsu a Gajeel zahájí útok na obrovského falešného draka, kterého řídí král Edolasu Faust. Nakonec se jim podaří draka porazit. Poté se ještě všichni tři dozvídají, že Mystogan odsává veškerou magii z Edolasu, aby ukončil všechny spory a vytvořil nový svět, kde k sobě mohou být lidé otevření. Dokonce mu pomáhají získat důvěru lidu, aby se stal novým Edolasským králem. Nakonec jsou i Wendy, Natsu, Gajeel a ostatní ze Země plus Exceedi, odsáti společně s veškerou magií na Zem.

Poté se koná zkouška na S-mága, které se Wendy účastní jako společnice Mesta. Avšak hned při první zkoušce prohrají, takže se jdou porozhlédnout po ostrově, kde se zkouška koná. Naneštěstí je však ostrov Tenrou napaden temným cechem Grimoire Heart, jež jdou po Zerefovi, který se taktéž vyskytuje na Tenroujimě, takže se zkouška ruší a začíná boj o přežití. Společnými silami však Fairy Tail nakonec vyvázne bez úmrtí, ale za to s velikými zraněními. A aby toho nebylo málo, zaútočí na ostrov ještě Acnologia, nejsilnější drak, který celou Tenroujimu smete jedním řevem. Těsně předtím všichni členové Fairy Tailu, kteří na ostrově byli, se chytí za ruce, čímž spojí své síly a zachrání se před smrtí. Kouzlo však mělo vedlejší účinek, který je zapečetil na dobu sedmi let.

Po sedmi letech se tedy Tenroujima opět objevuje a Wendy s ostatními se v pořádku vrací do cechu, který se však za tu dobu změnil. Všichni o těch 7 let zestárli a ti, co byli na Tenroujimě zůstali staří tak jak byli před 7mi lety.

Zdroj: postavy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CeriseBook357(nepr.) CeriseBook357(nepr.) | 28. září 2014 v 19:36 | Reagovat

Celkom sa podobáme povahovo aj tím že by som chcela ostatných liečiť.Ale vízorovo nie :D

2 ○Lagoona○Blue○ ○Lagoona○Blue○ | Web | 29. září 2014 v 11:24 | Reagovat

Má nádherné vlasy. :D

3 ✭ Kenzie ✭ ✭ Kenzie ✭ | Web | 29. září 2014 v 15:15 | Reagovat

Je hezká. :-D

4 Simix Simix | Web | 10. října 2014 v 23:36 | Reagovat

Ahoj, je to roztomilá drakobijkyně :)Modrá slečna :)
Nice popisek :)
Animace je luxusní a ten obrázek taky :)
Tak ahoj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama