Lucy Heartfilia

22. září 2014 v 21:06 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Lucy Heartfilia
Věk: 17
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: Cana Alberona
Cech : Fairy Tail
Magie : Sférická čarodějka
Útoky: Jako sférická čarodějka otevírá za pomoci klíčů brány do jiných dimenzí, Unison raid, Uranometeroria
Zajímavost: Pokaždé, když jde do svého bytu je tam jeden nebo více jejích přátel.

Lucy je hvězdná (sférická) čarodějka. To znamená, že vlastní klíče, které otevírají brány hvězdných duchů. Patří do cechu Fairy Tail a je v týmu s Natsuem, Happym, Erzou a Grayem.

Povaha a vzhled: Je milá, přátelská, chytrá a je jí sedmnáct, má blond vlasy a hnědé oči. Vlasy má většinou na jedné straně stažené do culíku a zbytek má rozpuštěný. Co se týče oblečení, nosí většinou nějaký top a krátkou sukni. V dalších dílech nás ale může překvapit dalšími oblečky, buď svými, nebo půjčenými od hvězdných duchů.
Někdy si ale o sobě dost myslí. Například hned v prvním díle ji vidíme pózovat na pultu před obchodníkem, aby ji slevil stříbrný klíč Plua :D. Cechovní značka je růžová a má ji na pravé ruce.
Minulost: Lucy pochází z bohaté rodiny Heartfilia. Její matka s otcem před jejím narozením pracovali v obchodnickém cechu Love&Lucky. Ze starého vývěsního štítu tehdy spadlo písmeno K a proto ji pojmenovali Lucy. Její dětství nebylo zrovna nejlepší. Její matka (Layla) zemřela a otec (Jude) byl věčně zaneprázdněný. Když za ním přišla, odbyl ji a poslal pryč. Její jedinou společností byli sluhové v domě a Lucy začala svého otce postupně nesnášet.
Jejím snem bylo stát se hvězdnou čarodějkou, jako byla její matka, a přidat se k nějakému magickému cechu, proto uteče z domu.

Poté ve městě Hargeon potká slavného salamandra. Ten ji okouzlí (stejně jako ostatní dívky okolo něj), začne ji bušit srdce a "civí" na něj do té doby, než tam vletí růžovlasý kluk s modrou kočkou. Najednou všechny tyhle pocity zmizí a ona si uvědomí, že to bylo jenom kouzlo šarmu. Potom pozve toho kluka a kočku na jídlo, oni se jí představí jako Natsu a Happy, a Lucy jim řekne, jak moc by chtěla do cechu jako je Fairy Tail. Pak se rozloučí a Lucy půjde do parku, kde potká toho salamandra z dřívějška. Slyšel totiž, jak sní Lucy nahlas o Fairy Tail, a tak ji řekne, že on k nim patří a pozve ji tam, pokud půjde na jeho párty na lodi. Takže tam Lucy jde, ale brzo zjistí, že je to podvod a že ji s ostatními holkami na párty chce prodat. Lucy se nemůže bránit a použít klíče, protože ji je salamandr vzal a hodil do moře. Na to se probourá do lodi Natsu, který přišel zjistit, kdo se to vydává za člena Fairy Tail. Avšak tomu se jen při houpání lodi dělá špatně, protože nesnáší dopravní prostřeky, takže přišel v podstatě na nic. Happy, který měl najednou křídla, mezitím poletoval nad lodí a vzal Lucy z lodi. Ale jeho let netrval dlouho a spadli do moře. Tam Lucy našla klíče a přivolala Aquarius, která jedním pohybem džbánu vyvolala tak obrovskou vlnu, že to smetlo loď i Lucy zároveň na pobřeží. Tam Natsuovi nebylo blbě a tak je všechny porazil. Tak se Lucy dozvěděla, že Natsu je pravý salamandr a patří k Fairy Tail.
Při útěku před strážemi města (vždyť zbořili kus města :D) ji Natsu pozve do cechu. A odtud začíná příběh.
Cech, který do té doby jenom obdivovala, začala milovat. Je pravda, že při každé misi zničí skoro půlku města (možná přeháním :D) a pak za to musí platit, ale Lucy se takhle cech líbí. Pořád se v něm něco děje.

Lucy a její klíče: Má ve sbírce už několik zlatých a stříbrných klíčů. Zlaté klíče otevírají brány zvěrokruhu (tyhle klíče jsou nejsilnější) a stříbrné klíče otevírají brány méně podstatných (tedy slabších) hvězdných duchů. Nejdřív klíče musí získat, pak s duchy uzavírá smlouvy a oni ji pak ochraňují a bojují s nepřáteli. Ale duchové nejsou jenom zbraně a Lucy to dobře ví. Dobře se o ně stará a odmalička je miluje. Stejně tak oni milují ji.
V pozdějších dílech se může stát, že duchové sami procházejí branami, protože Lucy dojde magie nebo nemůže z nějakého důvodu použít klíče a hrozí ji nebezpečí.
Napadlo mě to a myslím, že je to celkem důležitý :) By se to dalo dát nad těmi vypsanými duchy.

Zlaté klíče (klíče zvěrokruhu): Leo (Lev), Gemini (Blíženci), Aries (Beran), Cancer (Rak), Aquarius (Vodnář), Virgo (Panna), Taurus (Býk), Scorpio (Štír), Sagittaurus (Střelec), a Capricorn (Kozoroh), dále Pisces (Ryby) a Libra (Váhy) = ty ale nevlastní.

Stříbrné klíče: Plue (bílý pejsek s mrkví místo nosu), Horologium (hodiny), Crux (kříž) a Pyxis (tučňák s kompasem na hlavě)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CeriseBook357 CeriseBook357 | 22. září 2014 v 21:31 | Reagovat

Táto mi príde super :-) až na trochu namyslenosti

2 ○Lagoona○Blue○ ○Lagoona○Blue○ | Web | 22. září 2014 v 22:04 | Reagovat

Suprová! :))

3 Karča Karča | Web | 23. září 2014 v 6:34 | Reagovat

Ta vypadá skvěle:) Taková sympatická :-)

4 Torinka_de_Nile Torinka_de_Nile | 23. září 2014 v 6:40 | Reagovat

Super :)

5 Joina Joina | Web | 23. září 2014 v 15:39 | Reagovat

Tahle blondýnka vypadá dobře :)

6 ♥ Pink-Graphics ♥ ♥ Pink-Graphics ♥ | Web | 23. září 2014 v 16:35 | Reagovat

Suprová!

7 *Jackeey* *Jackeey* | Web | 24. září 2014 v 15:24 | Reagovat

Souhlas, vypadá moc dobře a líbí se mi její povaha :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama