Gray Fullbuster

27. září 2014 v 18:06 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Gray Fullbuster
Věk: 18
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Partner: kdysi Lyon Bastia, nyní Loke
Cech : Fairy Tail
Magie : Ledová magie
Útoky: Ice make Lance (ledové kopí), Ice make Shield (ledový štít), Ice make Hammer (ledové kladivo), Ice make Floor (ledová podlaha), Ice make Sword (ledový meč), Ice make Geyser (ledový gejzír), Ice make Cannon (ledový kanón), Ice blade - Seven slice dance (Ledová čepel: Tanec sedmi čepelí), Iced sheel (Ledová schránka - zapečetí cokoliv a s tím i toho, kdo Iced sheel použil), Red ice (Červený led - silný led vytvořený pomocí vlastní krve), Unison raid (kombinovaný útok - musí být kombinovaný s jinou magií jiného mága).
Zajímavost: Jeho přívěšek ve tvaru meče a železný náramek.

Vzhled: Má půlnoční modrou až černou barvu vlasů a stejně zbarvené i oči. Často nosí přívěšek ve tvaru meče a železný náramek, po bitvě na ostrově Galuna utržil jizvu na čele u jeho levého oka, která je ale většinou překryta vlasy.Znak Fairy tailu má tmavě modrý na pravé polovině hrudníku. Často chodí polo-nahý (může za to jeho učitelka Ul, která ho učila odolávat zimě a tak se vyslíkali.)

Osobnost: Gray je statečný, obětavý, někdy ale příliš netaktní (několikrát dokázal rozplakat hlavně Mirajane). Když byl malý, byl docela tvrdohlavý a bezohledný. Později se však stal opatrnějším a začal své problémy řešit s rozvahou. Jeho největším povahovým znakem je ale jeho nesnášenlivost k oblečení. Má ve zvyku si ve všech situacích sundávat triko (někdy i kalhoty) a za tento jeho problém může nepřímo jeho učitelka Ul. Je velmi atraktivní a spoustou dívek milovaný playboy. Má velmi blízký vztah s Erzou Scarlet, Canou Alberonou, Lucy Heartfiliou (o které se navíc vyjádřil, že je velmi zajímavá) a taky rozporuplný s Natsuem Dragneelem, mezi nimi totiž panuje přátelská rivalita, a i když se často na veřejnosti hádají a bojují, považuje ho prakticky za svého bratra.
Historie: Když byl malý, zničila jeho město a rodiče příšera jménem Deliora, kterou stvořil temný mág Zeref. Z trosek města ho zachránila Ul, žena ovládající ledovou magii, a Lyon, její žák. Gray se k nim přidal a stal se Uliným žákem. Doufal, že se stane silnějším a pomstí své rodiče. Gray musel podstoupit těžký trénink. Chodil v horách jen ve spodním prádle nebo se koupal ve vodě s kusy ledu, aby si zvykl na zimu (proto to svlékání).
Později zjistil, kde se Deliora nachází. Vydal se za ní sám, i přes Ulino a Lyonovo varování. Avšak Deliora byla silnější, než si myslel. Padl do bezvědomí, a když se probudil, uviděl před sebou Ul bojující s Deliorou. Lyon chtěl použít Ice Shell, ale Ul ho zmrazila a řekla Grayovi, ať utečou. Sama se obětovala užitím techniky Ice Shell, které její tělo přeměnilo v led a zmrazilo Delioru. Předtím, než se přeměnila, jí musel dát Gray slib. Že Lyonovi poví, že zemřela. Jakmile se Lyon probudil, a zjistil, že Ul zemřela, dal vinu Grayovi a jejich cesty se tak rozdělili. Gray vyhledal cech Fairy Tail aby se zeptal mistra, zda nějak jde, aby se Ul vrátila zpátky do svého těla. Ten mu ale řekl, že to není možné. Od té doby se stává mágem z Fairy Tailu. V cechu postupně potká Natsua, Lucy a ostatní. Natsu a Gray pořád spolu bojují, ale přesto spolu chodí na mise.
Na jedné misi se znovu setká tváří v tvář s Lyonem, který chce rozpustit lacrimu, kterou ze sebe udělala Ul, když zapečetila Delioru. Chce si tím dokázat něco jako to, že je silnější než Ul, protože jemu se ji podaří zničit. Grey mu řekne celou pravdu o Ul a co se stane, když Delioru vypustí. Nakonec Lyona porazí a díky Uině moci nebude moct Deliora způsobit žádné velké potíže. K Fairy Tailu se mezitím přidá i Juvia, která je beznadějně zamilovaná do Greye. On však její lásku neopětuje.

Současnost: Gray je v týmu s Natsuem, Happym, Lucy a Erzou. Natsu je jeho rivalem už od dětství. Pořád se perou, ale jsou i chvíle, kdy jsou to nejlepší kamarádi na světě, protože je poblíž Erza (z ní mají strach a kdyby se tak nechovali, určitě by jim dala pěstí). Kdyby je nezastavila, dokázali by jistě zničit celý cech. Gray a Natsu, led a oheň, zřejmě proto se nemůžou vystát. Avšak čím déle jsou spolu v týmu, tím míň si lezou na nervy. Gray je v cechu spokojený. Považuje ho za svůj domov, členy v něm jako svou rodinu, a proto by za něj bojoval až do konce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Charlie♥ ♥Charlie♥ | Web | 27. září 2014 v 19:14 | Reagovat

psala jsi mi jestli nechci být affs :D jo :D odpověd' na mém blogu :D:) děkuji za pochvalu :)

2 *Jackeey* *Jackeey* | Web | 28. září 2014 v 6:51 | Reagovat

Všechny postavy jsou vleice zajímavé, baví mě číst si o nich to co sem napíšeš :) Každý má ojedinělou povahu, to se mi líbí :)

3 CeriseBook357 CeriseBook357 | 28. září 2014 v 7:59 | Reagovat

Niektorý sú mi simpaticķý.Teším sa na ďalších :D

4 ✭ Kenzie ✭ ✭ Kenzie ✭ | Web | 28. září 2014 v 14:13 | Reagovat

Super popis! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama