Erza Scarlet

26. září 2014 v 22:04 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Erza Scarlet
Věk: 19
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: /
Cech : Fairy Tail
Magie : Přezbrojení (Rytíř)
Útoky: Requip: The Knight - dokáže vyvolat zbroj, Sword Magic - dokáže vyvolat zbraně, Telekineze
Zajímavost: Původní Erza měla mít rozcuchané krátké vlasy a čelenku přes čelo.

Zbroje: Zbroj Heart Kreuz (Srdcový Kříž), Zbroj Heaven's Wheel (Nebeský Kruh) - Útoky : Blumenblatt (v němčině: Květinový List), Circle Sword (Kruh Mečů), Trinity Sword (Trojice Mečů), Pentagram Sword (Pentagram Mečů) - Zbroj Black Wing (Černé Křídlo) - Útoky : Moon Flash(Záblesk Měsíce) - Zbroj Flame Emperess (Plamenná Císařovna), Obří zbroj (The Giant's se překládá jako "mamutí"), Andamantinová zbroj, Zbroj Očistce, Zbroj Lightning Empreress (Blesková Císařovna) - Útoky: Lightning Beam (Bleskový Paprsek) - Letící zbroj, Róba Yuen, Zbroj Morning Star (Ranní hvězda), Armadura Fairy (Vílí zbroj), Zbroj Sea Emperess (Mořská Císařovna), Sváděcí zbroj, Zbroj Nakagami (Přátelství), Zbroj Sbohem, Fairy Tail, Svaté Kladivo.

Vzhled: Erza je mladá dívka s dlouhými šarlatovými (ang. scarlet) vlasy a hnědýma očima. Také má umělé pravé oko vytvořené Porlysicicou (čteno Pōryushikou), jež nahradila to o které Erza přišla jako dítě. Její postava je velmi štíhlá, Lucy ji popisuje jako úžasnou, a jako většina žen ve Fairy Tail, má objemný hrudník. Obvykle je oděna do speciálně vytvořené zbroje od kovářů Heart Kreuz, modrou sukni a černé boty. Její Fairy Tail označení je modré a umístěno doprostřed jejího nadloktí. Erzina magie Přezbrojení ji umožňuje rychlou změnu zbrojí, ale i obyčejného oblečení, což jí umožňuje kdykoliv změnit svůj outfit.
Osobnost: Erza je velmi striktní osobnost, často kritizující špatné chování a zvyky ostatních členů gildy, končící tím, že se většina z nich se omluví ze strachu před jejím hněvem. Také je velice netrpělivá, nemá ráda lidi, kteří jí dost rychle neodpoví. Toto, znásobeno jejím vlastním smutným dětstvím, způsobuje, že se jí hodně ze členů gildy vyhýbá vzhledem k její sociální neobratnosti. Přesto má skvělý smysl pro spravedlnost a je pyšná na to, že je členkou Fairy Tail.
Podle Lucy, jež se o ní zmiňovala v dopise, který psala své matce je Erza " úžasná a nádherná, vřelá a plná odhodlání", zatímco Erza Knightwalker prohlásila, že je Erza silná, úžasná a trochu děsivá, ale každý se na ni může spolehnout, i tak může působit opravdu žensky a zbožňovat sladkosti a roztomilé oblečení. Jellal, když ztratil vzpomínky, si nepamatoval nic jiného než jméno "Erza". Řekl, že její jméno bylo "plné laskavosti, světla a vřelosti".
Erza sama sebe popisuje jako někoho, kdo vždy plakával, od doby, kdy nebyla schopna ochránit ty, kteří jí byli nejdražší. Pár příkladů: když se jí Rob pokusil ochránit vlastním tělem a když byl kvůli ní Jellal chycen a jeho mysl byla ovlivněna "Zerefem". Navíc Erza prohlásila, že se cítí nepříjemně a zranitelně, když nemá na sobě zbroj. Ale, v souboji, kdy se Erza střetla s Ikarugou, překonala svůj strach a porazila ji beze zbroje. Ovšem nezdá se, že by měla problém s muži (alespoň ne s těmi z Fairy Tail) a dokonce jí nevadí, kdyby ji viděli nahou.

Historie: Erza měla těžké dětství, musela stavět s ostatními kamarády nebeskou věž. Nebeská věž, měla sloužit k probuzení Zarefa, nejsilnějšího mága. Při stavbě Nebeské věže se seznámila s mnoha dětmi a s Gerardem, který jí dal příjmění Scarlet. Gerard se potom přidá na stranu zla, kvůli tomu co se mu stane. Na svoji magii přišla Erza, když v Nebeské věži zabili staršího pána, kterého měla ráda, když se snažili o převrat. Z Nebeské věže se Erza dostala jediná, nebo spíše jediné to dovolil Gerard, ale že se nesmí pro ostatní vrátit. Erza tvoří tým společně s Natsuem, Grayem, Lucy a Happym.

Současnost: Erza Je v cechu nejsilnější žena a patří do třídy S mágů, což znamená že si může vybírat mise typu S, což jsou nadmíru těžké mise. Erza používá takzvanou "Re-equip" magii čili magii přezbrojení. Tato magická schopnost jí umožňuje během boje měnit zbroj a zbraně. Také jí tato magie usnadňuje život protože si může měnit i normální oblečení jako např. pyžamo. Mnoho lidí ji zná pod přezdívkou "Titania Erza" či pouze "Titania".
Soutěžila v soutěži Miss Fairy Tail v níž se umístila na prvním místě, Lucy také soutěžila a skončila na druhém místě. Erza je spravedlivá, milá, klidná a má přirozenou vůdčí schopnost. Svoje kamarády z Fairy Tail má ráda a, také jako Natsu, nedopustí aby jim někdo ublížil. Jednou se kvůli nim málem zabila (dobrovolně).
Později se Erza a ostatní dostanou do Nebeské věže kde ji Gerrard bude chtít zabít ale Natsu Gerrarda přemůže a tak Erzu zachrání. Později v boji proti Oracion Seis se Erza znovu setká s Gerrardem. Avšak s dobrým Gerrardem, protože Gerrard ztratil paměť. Pomůže jim zvítězit nad nepřítelem, ale pak stráže nové magické rady Gerrarda zatknou. V tom se budou všichni, kromě Erzy, snažit aby Gerrarda nezatkli ale Erza to "zarazí" a řekne ať ho odvedou. Po tomto incidentu se Erza vytratí a vzpomíná na chvíle svého dětství strávené s Gerrardem a přitom pláče.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 CeriseBook357 CeriseBook357 | 27. září 2014 v 7:04 | Reagovat

Táto zatiaľ vizerá najlepšie :D

2 ○Lagoona○Blue○ ○Lagoona○Blue○ | Web | 27. září 2014 v 9:42 | Reagovat

Suprová! :)

3 ♥ Pink-Graphics ♥ ♥ Pink-Graphics ♥ | Web | 27. září 2014 v 11:02 | Reagovat

vážně suprová!!

4 *Jackeey* *Jackeey* | Web | 27. září 2014 v 12:33 | Reagovat

Tahle je mi asi nejsympatičtější :)

5 Torinka_de_Nile Torinka_de_Nile | 28. září 2014 v 14:56 | Reagovat

Veľmi ma zaujala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama