Září 2014

Báseň - Archa času

30. září 2014 v 18:53 | Wek |  Básně
Dneska tady mám básničku, kterou jsem psala skoro 4 hodiny :D No hold mě nic nenapadalo, ale nakonec z toho vzešlo tohle...
Snad se líbí ;)

Nebezpečí se skrývá v čase,
ukazuje to, co mají říct.
Archa času, už funguje - zase,
zemi a nebe si nemí splíst.

V minulosti se skrývá pravda,
nebezpečné je zjistit ji.
Do Archy času vede brána,
v dálce vidí, vidí ji.

Kroky zvířat slyšet jsou,
a k tomu lesy šumí.
Když tento čas teď propásnou,
už se nikdy nevrátí.

Wendy Marvell

28. září 2014 v 14:29 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Wendy Marvell
Věk: 12
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: Mest/Doranbolt
Cech : kdysi Cait Shelter, nyní Fairy Tail
Magie : Dragon Slayer (Nebeská drakobijkyně)
Útoky: Sky Dragon Healing (Léčení nebeského draka), Troia - uklidňuje nemoci (pomohla Natsuovi z nemoci z dopravních prostředků, ale jen na chvíli), Vernier (Posílení rychlosti), Arms (Posílení útoku), Armor - (Posílení obrany), Re-raise (Vzestup), Sky Dragon Roar (Řev nebeského draka), Sky Dragon, Wing Attack (Křídlo nebeského draka), Sky Dragon Claw (Dráp nebeského draka), Sky Dragon Crushing Fang (Pěst nebeského draka), Milky way (Mléčná dráha), Shattering Light: Sky Drill - tajné umění drakobijců (Rozbíjecí světlo - nebeská vrtačka).
Zajímavost: Taky jako Natsu a Gajell má svého Exceeda (kočku s křídly).

Wendy je nebeskou drakobijkyní. Dokáže pojídat vzduch, její učitelkou byla nebeská dračice Grandine. Dlouhou dobu neovládala žádnou útočnou sílu. Její moc spočívá v podpůrných kouzlech a léčitelství. Patřila do cechu Cait Shelter, později přešla do Fairy Tail.

Vzhled: Wendy má tmavě modré dlouhé vlasy a hnědé oči. Často nosí oblečení, kde je modrá barva (šaty/sukně). Značku Fairy tailu má na pravém rameni.

Osobnost: Wendy je velmi stydlivá a plachá. S lidmi si ráda udržuje přátelské pouto a těžce snáší jakékoliv sváry mezi jejími blízkými. Je ale také velmi inteligentní a milá dívka. Její nejlepší přítelkyní je Carla (Exceed).
Historie: Když Wendy přišla o Grandine, byla ještě hodně malá. Při hledání své učitelky se jí podařilo najít modrovlasého poutníka jménem Jellal/Gerrard, ve skutečnosti to byl ale Mystogan. Mystoganovi se jí zželelo a nechal ji putovat s ním. Musel pro ni krást jídlo, ale stejně ji dlouhou dobu neopustil. Dokonce malé Wendy slíbil, že s ní zůstane napořád. Osud tomu však nechtěl a proto ji, z určitému důvodu, Mystogan svěřil do péče Roubaulovi, který žil nedaleko. Roubaul později kvůli Wendy vytvořil cech Cait Shelter, jehož členové byly pouhé iluze.

Současnost: POZOR! Vyzrazení děje nebo osudu postavy!

Gray Fullbuster

27. září 2014 v 18:06 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Gray Fullbuster
Věk: 18
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Partner: kdysi Lyon Bastia, nyní Loke
Cech : Fairy Tail
Magie : Ledová magie
Útoky: Ice make Lance (ledové kopí), Ice make Shield (ledový štít), Ice make Hammer (ledové kladivo), Ice make Floor (ledová podlaha), Ice make Sword (ledový meč), Ice make Geyser (ledový gejzír), Ice make Cannon (ledový kanón), Ice blade - Seven slice dance (Ledová čepel: Tanec sedmi čepelí), Iced sheel (Ledová schránka - zapečetí cokoliv a s tím i toho, kdo Iced sheel použil), Red ice (Červený led - silný led vytvořený pomocí vlastní krve), Unison raid (kombinovaný útok - musí být kombinovaný s jinou magií jiného mága).
Zajímavost: Jeho přívěšek ve tvaru meče a železný náramek.

Vzhled: Má půlnoční modrou až černou barvu vlasů a stejně zbarvené i oči. Často nosí přívěšek ve tvaru meče a železný náramek, po bitvě na ostrově Galuna utržil jizvu na čele u jeho levého oka, která je ale většinou překryta vlasy.Znak Fairy tailu má tmavě modrý na pravé polovině hrudníku. Často chodí polo-nahý (může za to jeho učitelka Ul, která ho učila odolávat zimě a tak se vyslíkali.)

Osobnost: Gray je statečný, obětavý, někdy ale příliš netaktní (několikrát dokázal rozplakat hlavně Mirajane). Když byl malý, byl docela tvrdohlavý a bezohledný. Později se však stal opatrnějším a začal své problémy řešit s rozvahou. Jeho největším povahovým znakem je ale jeho nesnášenlivost k oblečení. Má ve zvyku si ve všech situacích sundávat triko (někdy i kalhoty) a za tento jeho problém může nepřímo jeho učitelka Ul. Je velmi atraktivní a spoustou dívek milovaný playboy. Má velmi blízký vztah s Erzou Scarlet, Canou Alberonou, Lucy Heartfiliou (o které se navíc vyjádřil, že je velmi zajímavá) a taky rozporuplný s Natsuem Dragneelem, mezi nimi totiž panuje přátelská rivalita, a i když se často na veřejnosti hádají a bojují, považuje ho prakticky za svého bratra.
Historie: Když byl malý, zničila jeho město a rodiče příšera jménem Deliora, kterou stvořil temný mág Zeref. Z trosek města ho zachránila Ul, žena ovládající ledovou magii, a Lyon, její žák. Gray se k nim přidal a stal se Uliným žákem. Doufal, že se stane silnějším a pomstí své rodiče. Gray musel podstoupit těžký trénink. Chodil v horách jen ve spodním prádle nebo se koupal ve vodě s kusy ledu, aby si zvykl na zimu (proto to svlékání).
Později zjistil, kde se Deliora nachází. Vydal se za ní sám, i přes Ulino a Lyonovo varování. Avšak Deliora byla silnější, než si myslel. Padl do bezvědomí, a když se probudil, uviděl před sebou Ul bojující s Deliorou. Lyon chtěl použít Ice Shell, ale Ul ho zmrazila a řekla Grayovi, ať utečou. Sama se obětovala užitím techniky Ice Shell, které její tělo přeměnilo v led a zmrazilo Delioru. Předtím, než se přeměnila, jí musel dát Gray slib. Že Lyonovi poví, že zemřela. Jakmile se Lyon probudil, a zjistil, že Ul zemřela, dal vinu Grayovi a jejich cesty se tak rozdělili. Gray vyhledal cech Fairy Tail aby se zeptal mistra, zda nějak jde, aby se Ul vrátila zpátky do svého těla. Ten mu ale řekl, že to není možné. Od té doby se stává mágem z Fairy Tailu. V cechu postupně potká Natsua, Lucy a ostatní. Natsu a Gray pořád spolu bojují, ale přesto spolu chodí na mise.
Na jedné misi se znovu setká tváří v tvář s Lyonem, který chce rozpustit lacrimu, kterou ze sebe udělala Ul, když zapečetila Delioru. Chce si tím dokázat něco jako to, že je silnější než Ul, protože jemu se ji podaří zničit. Grey mu řekne celou pravdu o Ul a co se stane, když Delioru vypustí. Nakonec Lyona porazí a díky Uině moci nebude moct Deliora způsobit žádné velké potíže. K Fairy Tailu se mezitím přidá i Juvia, která je beznadějně zamilovaná do Greye. On však její lásku neopětuje.

Současnost: Gray je v týmu s Natsuem, Happym, Lucy a Erzou. Natsu je jeho rivalem už od dětství. Pořád se perou, ale jsou i chvíle, kdy jsou to nejlepší kamarádi na světě, protože je poblíž Erza (z ní mají strach a kdyby se tak nechovali, určitě by jim dala pěstí). Kdyby je nezastavila, dokázali by jistě zničit celý cech. Gray a Natsu, led a oheň, zřejmě proto se nemůžou vystát. Avšak čím déle jsou spolu v týmu, tím míň si lezou na nervy. Gray je v cechu spokojený. Považuje ho za svůj domov, členy v něm jako svou rodinu, a proto by za něj bojoval až do konce.


Erza Scarlet

26. září 2014 v 22:04 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Erza Scarlet
Věk: 19
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: /
Cech : Fairy Tail
Magie : Přezbrojení (Rytíř)
Útoky: Requip: The Knight - dokáže vyvolat zbroj, Sword Magic - dokáže vyvolat zbraně, Telekineze
Zajímavost: Původní Erza měla mít rozcuchané krátké vlasy a čelenku přes čelo.

Zbroje: Zbroj Heart Kreuz (Srdcový Kříž), Zbroj Heaven's Wheel (Nebeský Kruh) - Útoky : Blumenblatt (v němčině: Květinový List), Circle Sword (Kruh Mečů), Trinity Sword (Trojice Mečů), Pentagram Sword (Pentagram Mečů) - Zbroj Black Wing (Černé Křídlo) - Útoky : Moon Flash(Záblesk Měsíce) - Zbroj Flame Emperess (Plamenná Císařovna), Obří zbroj (The Giant's se překládá jako "mamutí"), Andamantinová zbroj, Zbroj Očistce, Zbroj Lightning Empreress (Blesková Císařovna) - Útoky: Lightning Beam (Bleskový Paprsek) - Letící zbroj, Róba Yuen, Zbroj Morning Star (Ranní hvězda), Armadura Fairy (Vílí zbroj), Zbroj Sea Emperess (Mořská Císařovna), Sváděcí zbroj, Zbroj Nakagami (Přátelství), Zbroj Sbohem, Fairy Tail, Svaté Kladivo.

Vzhled: Erza je mladá dívka s dlouhými šarlatovými (ang. scarlet) vlasy a hnědýma očima. Také má umělé pravé oko vytvořené Porlysicicou (čteno Pōryushikou), jež nahradila to o které Erza přišla jako dítě. Její postava je velmi štíhlá, Lucy ji popisuje jako úžasnou, a jako většina žen ve Fairy Tail, má objemný hrudník. Obvykle je oděna do speciálně vytvořené zbroje od kovářů Heart Kreuz, modrou sukni a černé boty. Její Fairy Tail označení je modré a umístěno doprostřed jejího nadloktí. Erzina magie Přezbrojení ji umožňuje rychlou změnu zbrojí, ale i obyčejného oblečení, což jí umožňuje kdykoliv změnit svůj outfit.
Osobnost: Erza je velmi striktní osobnost, často kritizující špatné chování a zvyky ostatních členů gildy, končící tím, že se většina z nich se omluví ze strachu před jejím hněvem. Také je velice netrpělivá, nemá ráda lidi, kteří jí dost rychle neodpoví. Toto, znásobeno jejím vlastním smutným dětstvím, způsobuje, že se jí hodně ze členů gildy vyhýbá vzhledem k její sociální neobratnosti. Přesto má skvělý smysl pro spravedlnost a je pyšná na to, že je členkou Fairy Tail.
Podle Lucy, jež se o ní zmiňovala v dopise, který psala své matce je Erza " úžasná a nádherná, vřelá a plná odhodlání", zatímco Erza Knightwalker prohlásila, že je Erza silná, úžasná a trochu děsivá, ale každý se na ni může spolehnout, i tak může působit opravdu žensky a zbožňovat sladkosti a roztomilé oblečení. Jellal, když ztratil vzpomínky, si nepamatoval nic jiného než jméno "Erza". Řekl, že její jméno bylo "plné laskavosti, světla a vřelosti".
Erza sama sebe popisuje jako někoho, kdo vždy plakával, od doby, kdy nebyla schopna ochránit ty, kteří jí byli nejdražší. Pár příkladů: když se jí Rob pokusil ochránit vlastním tělem a když byl kvůli ní Jellal chycen a jeho mysl byla ovlivněna "Zerefem". Navíc Erza prohlásila, že se cítí nepříjemně a zranitelně, když nemá na sobě zbroj. Ale, v souboji, kdy se Erza střetla s Ikarugou, překonala svůj strach a porazila ji beze zbroje. Ovšem nezdá se, že by měla problém s muži (alespoň ne s těmi z Fairy Tail) a dokonce jí nevadí, kdyby ji viděli nahou.

Historie: Erza měla těžké dětství, musela stavět s ostatními kamarády nebeskou věž. Nebeská věž, měla sloužit k probuzení Zarefa, nejsilnějšího mága. Při stavbě Nebeské věže se seznámila s mnoha dětmi a s Gerardem, který jí dal příjmění Scarlet. Gerard se potom přidá na stranu zla, kvůli tomu co se mu stane. Na svoji magii přišla Erza, když v Nebeské věži zabili staršího pána, kterého měla ráda, když se snažili o převrat. Z Nebeské věže se Erza dostala jediná, nebo spíše jediné to dovolil Gerard, ale že se nesmí pro ostatní vrátit. Erza tvoří tým společně s Natsuem, Grayem, Lucy a Happym.

Současnost: Erza Je v cechu nejsilnější žena a patří do třídy S mágů, což znamená že si může vybírat mise typu S, což jsou nadmíru těžké mise. Erza používá takzvanou "Re-equip" magii čili magii přezbrojení. Tato magická schopnost jí umožňuje během boje měnit zbroj a zbraně. Také jí tato magie usnadňuje život protože si může měnit i normální oblečení jako např. pyžamo. Mnoho lidí ji zná pod přezdívkou "Titania Erza" či pouze "Titania".
Soutěžila v soutěži Miss Fairy Tail v níž se umístila na prvním místě, Lucy také soutěžila a skončila na druhém místě. Erza je spravedlivá, milá, klidná a má přirozenou vůdčí schopnost. Svoje kamarády z Fairy Tail má ráda a, také jako Natsu, nedopustí aby jim někdo ublížil. Jednou se kvůli nim málem zabila (dobrovolně).
Později se Erza a ostatní dostanou do Nebeské věže kde ji Gerrard bude chtít zabít ale Natsu Gerrarda přemůže a tak Erzu zachrání. Později v boji proti Oracion Seis se Erza znovu setká s Gerrardem. Avšak s dobrým Gerrardem, protože Gerrard ztratil paměť. Pomůže jim zvítězit nad nepřítelem, ale pak stráže nové magické rady Gerrarda zatknou. V tom se budou všichni, kromě Erzy, snažit aby Gerrarda nezatkli ale Erza to "zarazí" a řekne ať ho odvedou. Po tomto incidentu se Erza vytratí a vzpomíná na chvíle svého dětství strávené s Gerrardem a přitom pláče.


the Wizard - 28. kapitola

26. září 2014 v 1:03 | Wek
Další díl :) Asi se divíte, že jsem "zase" změnila dess...No, viděla jsem ten minulý na hodně stránkách, tak jsem ho raději změnila...I když myslím, že i tenhle je na hodně stránkách :D
Užijte si trošku napínavější díl, který jsem psala ve škole ;)
28. KAPITOLA

Natsu Dragneel

23. září 2014 v 20:11 | Wek |  Fairy tail - postavy
Věk: 18
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Partner: Happy
Cech : Fairy Tail
Magie : Dragon Slayer (Ohnivý drakobijec)
Vzhled: Natsu je mladý, štíhlý a průměrně vysoký. Má černé oči a ježaté, růžové vlasy. Na krku vždy nosí šálu vypadající jako dračí šupiny, kterou mu dal jeho nevlastní otec, ohnivý drak Igneel. Rameno mu zdobí červená značka Fairy Tailu.
Útoky: Řev ohnivého draka, Kop ohnivého draka, Železná pěst ohnivého draka, Křídlo ohnivého draka, Loket ohnivého draka, Koule ohnivého draka
Zajímavost: Natsu a Happy sbírají památeční předměty z misí (Lucyin kostým služebné, podpis falešného Salamandra, suvenýr z ostrova Galuna...)

Historie: Natsua už od malička vychovával mocný drak Igneel, který ho naučil mluvit, psát a také ho naučil ovládat mocnou Drakobijeckou magii, která Natsuovi umožňuje, že může např. jíst oheň. Igneel mu také dal šál, který nikdy nesundá z krku. Sedm let před tím než Natsu potkal Lucy - 7.7.777 - Igneel beze stopy zmizel. Natsu se jej pokusil najít a díky tomu se dostal do Fairy Tail. Tam se seznámil s Grayem, Erzou, Lissanou a vlastně s většinou hlavních postav. S Grayem se bili už odmalička. Vždy když se viděli, tak se začali bít a to se až dosud nezměnilo. Jediná Erza je dokáže zastavit, i když se to Lucy jednou podařilo. Erza Natsua naučila číst. Jednoho dne když Natsua, Erza a Gray naštvali šel do východního lesa v Magnólii a tam našel vejce, o kterém si myslel že je dračí a tak se o něj spolu s Lissanou začali starat. To ty dva velmi sbížilo, a tak si slíbili že se jednou vezmou. Jednou šla Lissana spolu se svými staršími sourozenci Elfmanem a Mirajane na misi typu S, ale tam Elfman nezvládl převzetí démona a ten démon ho ovládl a zabil Lissanu (žije, ale nebudu prozrazovat děj :D). Natsua to zranilo a od té doby na ni vzpomíná jen v dobrém.
Současnost: Natsu je jeden z hlavních postav a dá se říci že je nejsilnější, protože je to vždy on, který sejme hlavního nepřítele. Je přezdívaný jako Salamender, co sedí k jeho ohnivé magii. Natsu je jeden z pravých "Dragon Slayerů (Drakobijců)", protože ho vychoval pravý drak. (Mimochodem nepravý drakobijec je takový, kterému do těla dali lacrimu s Drakobijeckou magií). Natsu ovládá oheň a když ho sní (nesmí být jeho vlastní) jeho síla roste a stává se silnější, čili se mu jakoby nabije baterka a i když předtím byl napokraji sil po jídle je znovu fit. Natsu má příšerně silnou Kinotózu (je mu špatně když se veze na jakéhokoli dopravním prostředku), avšak občas namísto dopravního prostředku používá Happyho, ze kterého mu není špatně, protože ho nepovažuje za dopravní prostředek ale připadá mu to tak, jakoby byl Happy Natsuův osobní taxík. Později když hledal Igneela zachránil Lucy, kterou přivedl do Fairy Tail a spolu s Lucy vytvořili tým, jehož členy se stali později i Gray a Erza. Natsu je horkokrevný a více než občas nepřemýšlí. Ale když už myslí tak to stojí za to. Nedopustí aby na cech Fairy Tail a na své přátele někdo útočil a často se za ně bije jako o život. Natsu nerad prohrává a těžko se vzdává. Bije se až do vyčerpání a snaží se vyhrát za každou cenu, což se mu daří.


Lucy Heartfilia

22. září 2014 v 21:06 | Wek |  Fairy tail - postavy
Jméno: Lucy Heartfilia
Věk: 17
Pohlaví: Žena
Karma: Kladná
Partner: Cana Alberona
Cech : Fairy Tail
Magie : Sférická čarodějka
Útoky: Jako sférická čarodějka otevírá za pomoci klíčů brány do jiných dimenzí, Unison raid, Uranometeroria
Zajímavost: Pokaždé, když jde do svého bytu je tam jeden nebo více jejích přátel.

Lucy je hvězdná (sférická) čarodějka. To znamená, že vlastní klíče, které otevírají brány hvězdných duchů. Patří do cechu Fairy Tail a je v týmu s Natsuem, Happym, Erzou a Grayem.

Povaha a vzhled: Je milá, přátelská, chytrá a je jí sedmnáct, má blond vlasy a hnědé oči. Vlasy má většinou na jedné straně stažené do culíku a zbytek má rozpuštěný. Co se týče oblečení, nosí většinou nějaký top a krátkou sukni. V dalších dílech nás ale může překvapit dalšími oblečky, buď svými, nebo půjčenými od hvězdných duchů.
Někdy si ale o sobě dost myslí. Například hned v prvním díle ji vidíme pózovat na pultu před obchodníkem, aby ji slevil stříbrný klíč Plua :D. Cechovní značka je růžová a má ji na pravé ruce.
Minulost: Lucy pochází z bohaté rodiny Heartfilia. Její matka s otcem před jejím narozením pracovali v obchodnickém cechu Love&Lucky. Ze starého vývěsního štítu tehdy spadlo písmeno K a proto ji pojmenovali Lucy. Její dětství nebylo zrovna nejlepší. Její matka (Layla) zemřela a otec (Jude) byl věčně zaneprázdněný. Když za ním přišla, odbyl ji a poslal pryč. Její jedinou společností byli sluhové v domě a Lucy začala svého otce postupně nesnášet.
Jejím snem bylo stát se hvězdnou čarodějkou, jako byla její matka, a přidat se k nějakému magickému cechu, proto uteče z domu.

Poté ve městě Hargeon potká slavného salamandra. Ten ji okouzlí (stejně jako ostatní dívky okolo něj), začne ji bušit srdce a "civí" na něj do té doby, než tam vletí růžovlasý kluk s modrou kočkou. Najednou všechny tyhle pocity zmizí a ona si uvědomí, že to bylo jenom kouzlo šarmu. Potom pozve toho kluka a kočku na jídlo, oni se jí představí jako Natsu a Happy, a Lucy jim řekne, jak moc by chtěla do cechu jako je Fairy Tail. Pak se rozloučí a Lucy půjde do parku, kde potká toho salamandra z dřívějška. Slyšel totiž, jak sní Lucy nahlas o Fairy Tail, a tak ji řekne, že on k nim patří a pozve ji tam, pokud půjde na jeho párty na lodi. Takže tam Lucy jde, ale brzo zjistí, že je to podvod a že ji s ostatními holkami na párty chce prodat. Lucy se nemůže bránit a použít klíče, protože ji je salamandr vzal a hodil do moře. Na to se probourá do lodi Natsu, který přišel zjistit, kdo se to vydává za člena Fairy Tail. Avšak tomu se jen při houpání lodi dělá špatně, protože nesnáší dopravní prostřeky, takže přišel v podstatě na nic. Happy, který měl najednou křídla, mezitím poletoval nad lodí a vzal Lucy z lodi. Ale jeho let netrval dlouho a spadli do moře. Tam Lucy našla klíče a přivolala Aquarius, která jedním pohybem džbánu vyvolala tak obrovskou vlnu, že to smetlo loď i Lucy zároveň na pobřeží. Tam Natsuovi nebylo blbě a tak je všechny porazil. Tak se Lucy dozvěděla, že Natsu je pravý salamandr a patří k Fairy Tail.
Při útěku před strážemi města (vždyť zbořili kus města :D) ji Natsu pozve do cechu. A odtud začíná příběh.
Cech, který do té doby jenom obdivovala, začala milovat. Je pravda, že při každé misi zničí skoro půlku města (možná přeháním :D) a pak za to musí platit, ale Lucy se takhle cech líbí. Pořád se v něm něco děje.

Lucy a její klíče: Má ve sbírce už několik zlatých a stříbrných klíčů. Zlaté klíče otevírají brány zvěrokruhu (tyhle klíče jsou nejsilnější) a stříbrné klíče otevírají brány méně podstatných (tedy slabších) hvězdných duchů. Nejdřív klíče musí získat, pak s duchy uzavírá smlouvy a oni ji pak ochraňují a bojují s nepřáteli. Ale duchové nejsou jenom zbraně a Lucy to dobře ví. Dobře se o ně stará a odmalička je miluje. Stejně tak oni milují ji.
V pozdějších dílech se může stát, že duchové sami procházejí branami, protože Lucy dojde magie nebo nemůže z nějakého důvodu použít klíče a hrozí ji nebezpečí.
Napadlo mě to a myslím, že je to celkem důležitý :) By se to dalo dát nad těmi vypsanými duchy.

Zlaté klíče (klíče zvěrokruhu): Leo (Lev), Gemini (Blíženci), Aries (Beran), Cancer (Rak), Aquarius (Vodnář), Virgo (Panna), Taurus (Býk), Scorpio (Štír), Sagittaurus (Střelec), a Capricorn (Kozoroh), dále Pisces (Ryby) a Libra (Váhy) = ty ale nevlastní.

Stříbrné klíče: Plue (bílý pejsek s mrkví místo nosu), Horologium (hodiny), Crux (kříž) a Pyxis (tučňák s kompasem na hlavě)


21.9.2014 - 15:09

21. září 2014 v 15:41 | Wek |  Deníček
Ahoj holky a kluci...
Vrátila jsem se z "uklízení" po včerejší oslave tetiny 40tky.
Ptáte se co se tam semlelo?
Takže...
40tka se konala ve Velkých Hošticích - Pekliskách v jedné chatě. Shodou okolností tam je les, pískovna a pole pro děti :D Takže se máme vždycky nějak zabavit.
Ale to předbíhám, takže teď od začátku ;)
Jako na každou 40tku se připravuje pro oslavence program, který je hodně zábavny a srandovní, takže tentokrát jsme vzali vlajku ČR a oblékli si modré tričko, holky si upletly copky a zaázaly červenými mašlemi a všem rodiče uvázali pionýrský šátek. Pustila se česká hymna a my jsme šli do kopečka s vlajkou, která měla asi 15m, do Peklisk za oslavenkyní. Když jsme tak přišla, tak samozřejmě nic netušila a rozbrečela se štěstím (už se bojím co mi připraví na 18tiny :D )
Potom nadešlo odpoledne a chlapi (a kluci) byli trochu opilí, a tak tetě zatančili v sukýnkách a silonkách s balónkama :D
No potom jsme se my: já, Míša a Ondra (později se k nám přidal i Kuba) vytratili a procházeli jsme se po poli a lesem a potom po Velkých Hošticích. Potom jsme šli k pískovně a postavili si v jedné díře z klacků(větví) a listů menší přístřešek, ale nikdo nemél odvahu tak vlézt :D Večer byli chlapi úplně opití a tak převlékli strejdu Martina do tang a podprsenky a on tančil s tetou Janou...:D
No a pak jsme na konec museli jet taxíkem domů :D
Celkem jeblá oslava xD
Taky jste takovou oslavu zažili?

Fairy Tail

19. září 2014 v 16:27 | Wek
Ahoj! Zase otravuju :D Ale všimla jsem si, že tady spoustu lidí neví, co to ten Fairy tail je, tak tady budete mít informace o něm!

CO TO VLASTNĚ JE FAIRY TAIL?!

Japonský originál: Fearī Teiru
V překladu: VÍLÍ OCÁSEK
Autor: Hiro Mashima
FAIRY TAIL je japonské manga, podle něhož vytvořili stejnojmenný anime seriál.
Příběh vypráví o 17-leté sférické čarodějce jménem Lucy Heartfilia, která se celým srdcem touží dostat do slavného cechu Fairy Tail. Právě tento cech je nejčastěji zmiňován v "TÝDENNÍM ČARODĚJI" kvůli svým ničivým sklonům. Na cestě potkává Natsua Dragneela, přezdívaného Salamandr, a modrého kocoura (exceeda) Happyho a přestože to bude docela zamotané, tak si na konci prvního dílu splní svůj sen a díky Natsuovi se dostane do Fairy Tail. Jenže si neuvědomuje, že před ní leží mnohá dobrodružství, která by si nepředstavovala ani ve svých nejdivočejších snech! - z fairytailcz.blog.cz

Fairy Tail (フェアリーテイル) je populární anime a zároveň název magického cechu, okolo kterého se celý příběh tohoto anime točí. Příběh nás zavádí do neutrálního králoství Fiore, které je zemí magie, a, jak by se člověk snadno dovtípil, i magických cechů. Tyto cechy sdružují mágy a společně plní práce a úkoly. A nejznámnější, nejztřeštěnější, nejvtipnější, nejpřátelštější, nejsilnější a vůbec nejlepší cech se jmenuje Fairy Tail. Lucy, mladá sférová čarodějka, se pokouší dostat právě do tohoto cechu svých snů. Během odvážné záchranné akce potkává Natsua "Salamandera" Dragneela, nepředvídatelného člena Fairy Tailu a uživatele ztracené magie Lovců draků. Lucy je do Fairy Tailu přizvána a společně s Natsuem, Erzou a Grayem tvoří tým, který řeší nejrůznější úkoly a podniká cesty za dobrodružstvím. - z shirai.cz


EPIZODY

OSTATNÍ


Nejznámější písničky, které doprovází celý Fairy tail ;)

17.9.2014 - 15:18

17. září 2014 v 15:31 | Wek |  Deníček
Nazdar!
Musíme bohu (né že bych byla věřící to ne :D ) hodně poděkovat, že zase jde blog na mém milovaném chromu, protože mi to na Mozille totálně vypadávalo a asi byli všichni proti, že nemůžu napsat ani článek :D No co naděláme ne? Určitě vás zajímá, co jsem dělala za těch hoodně dní, co nešel blog...
No znáte to, škola...No dvakrát jsem se přinutila večer se učit, a dostala jsem jedničky :3 Ale včera jsem se na to totálně vykašlala a z češtiny mám 3ku xD já vím, mám se učit :D jenže to je tak stašně namáhavé, když sedíte vedle nejvetšího žvatlala ve třídě, který tu pusu vážne nezavře! :D rostě moc složitý den :D
Dneska jsme měli půlenou hodinu s čejinou a matikou, a tak jsme v matice moc nedělali, jenom si zopákli rovnice, které mě vážne nebaví (i kdybž je umím :D )...A potom jsme si povídali s učitelkou o tom, kolik chce mít dětí :D Co by dělala, kdyby její syn byl taková žvatlal jako Tom xD no a další takové ptákoviny, nakonec jsme se domluvili, že příjde na rozlučák, který podle všeho bude u Stříbrného jezera a večer bude "opilé" vozit Davidův brácha domů :D už to vidím...xD
No to by ylo takové menší shrnutí školy...:D
Jinak dneska mi přišla sms, že už mám hotové nové brýle, takže se uvidí co na ně řeknou spolužáci xD Dál jsem se včera dívala na cca 20 dílů Fairy tailu a zbožňuju ho!!! Bože já se tak těím až tam bude ten milostný trojúhelník či co :D Natsu, Lucy a Gray....No prostě tam jsou ty vztahy trošku víc komlikované, takže ani já to pořádně nechápu...Každopádně se teď budu dívat an další díl, protože jsou zrovna na Magické olimpiádě a bojují proti sobě cechy...:3 a Fairy tail, jako jediný má v olimpiádě celkem dva týmy, tak jsem zvědavá jak to dopadne :D Zatím jsou na posledním místě, ale viděla jsem ukázky, takže tonějak nahoru dotáhnou xD To by bylo asi všechno...;)

A co budu dělat?
No budu se dívat na Fairy tail, potom budu hrát právě dostahovaný the sims 2 příběhy mazlíčků a postupem času se nakonec budu učit xD Znám se, takže to bude až někdy zítra :D
Tak ahoj lidi, a doufám,že nejste tak jeblí jako já a aspoň se učíte!! :D

PS: já vím debilní konec :D