Ever After High

21. srpna 2014 v 13:53 | Wek
Ever After High je střední škola pro postavy z pohádek a fantasy příběhů.
Děj se odehrává v pohádkovém světě, Ever After High je založena na životě dospívajících dětí pohádkových postaviček, které jsou údajně určené, aby šli ve šlépějích svých rodičů, aby jejich příběhy byly naživu po generace. Lidé si myslí, že pokud tomu tak není, tyto příběhy pravděpodobně přestanou existovat a postavy zmizí v zapomnění. Tento kontroverzní problém je jádrem konfliktu v příběhu.

Hlavními postavami jsou Raven Queen (je nespokojená se svým osudem) a Apple White (která je předurčena "žít šťastně až do smrti"). Raven raději vytvoří nový osud pro sebe, zatímco Apple White se domnívá, že v případě Raven změní její vlastní příběh, to bude mít své vlastní "šťastně až do smrti" v ohrožení.
Škola je rozdělena do dvou klik, "Šlechtici" a "Rebelové". Šlechtici jsou příznivci společnosti Apple, kteří vyznávají svůj příběh a jsou spokojeni s jejich osudem. Rebelové jsou zastánci Raven, kteří preferují myšlenku vytvoření svého vlastního příběhu. Vede se mnoho bojů a sporů mezi skupinami.


EPIZODY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CeriseBook357 CeriseBook357 | 21. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

Ja viem.A ak si kukneš anglickú stránku EAH dáš video deň otvorených srdc 3 časť tak zistíš že Ashlynn Ella sa pridá k rebelom. :D
A ked už vieš o čo sa jedná idem dať do blogu pár otázok na ktoré môžu všetci odpovedať(o sebe samozrejme).Bude aj niečo o EAH. :-)

2 Torinka_de_Nile Torinka_de_Nile | 21. srpna 2014 v 14:53 | Reagovat

Super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama