27.8.2014 - 22:00

27. srpna 2014 v 22:20 | Wek |  Deníček
Ráda vás zase vidím kamarádi,
pokud se chcete dozvědět, co jsem dneska dělala, tak čtěte dál ;)
Dneska jsem vstala v 9.21 a šla se v mých nových papučkách nasnídat. Měla jsem šátečky a čaj. Momentálně jsem u babičky, takže nic moc nedělám, jenom sedím na notebooku :D Přád prší..no co...
Když jsem si pustila notebook podívala jsem se na facebooku na hry a pak jsem se bavila s holkama z Avalonixu :)
po obědě - kuřeti na smetaně s knedlíkem, jsme začali hrát RPG hru - Avalonix.
Tam jsme se ani neučily, jelikož proběhlo shromáždění na nádvoří a učitel, náš brácha, jak mu říkáme, nám oznámil, že nebude jen suplovat, ale že bude vyučovat Historii.
PS: byli tam s ním i specialisté.

Potom jsme měly rozchod do pokojů, kde nás (marťu) navštívil její oblíbenec brácha :D Tak jsem raději zdrhla a na chodbě potkala Dereka, specialistu, kterého jsem si okamžitě oblíbila...
Když jsem přišla zpátky do pokoje a všimla si Marti, jak je polomrtvá na posteli, polila jsem jí vodou a vyslíchala ji co se stalo.
Vylezlo z ní, že ji brácha/Tenr vyslíchal, kdo se jí líbí (pořád mu nedošlo, že to je on :D ) a pak jí prý dal pusu na líčko a odešel. Ona omdlela (jelikož jsem víla pohádek, tak bych takhle určitě pohádku neskončila, ale ona asi jo :D )
Potom jsem jí dala růži, která ležela přede dveřmi a ona se držela aby zase neomdlela. Vylezlo z ní, že jí ještě Tenr pozval na zítřejší rozlučkový ples a má tam vzít i kamarádky, tak se ještě uvidí co bude dál.
Po hodině povídání jsme se jely projet na jednorožcích a koho nepotkáme? Tenra letěl nad námi na drakovi a jak mu Marť ařekla, že draci ničí životní prostředí seskočil si za ní na jednorožce a tam už zůstal...

Ve skutečném životě musela Marťa odejít a tak jsem se podívala na 88. díl Fairy tailu a Barbie a kouzelná dvéřka v angličtině...Jakž takž jsem rozuměla :D Asi každou 3. větu :D Pak jsem dokreslila Tenra v králičím oblečku (holky si to přály, protože se nám na první hodině představil jako králík) :D no a potom jsem byla na facebooku a tak různě. Dala jsem pár obrázků na officiální blog Avalonixu (odkaz na konci článku) a začala psát tenhle článek ;)

Co hodlám dělat dál?
Asi budu hrát the sims 2 a ještě něco zkutím....
Snad se vám můj den nezdál moc šílený :D W-violet by mohla vyprávět o zážitních našich, ale myslím, že jsem řekla všechno...Tak ahoj!

Odkaz na Avalonix - ZDE
Obrázek Tenra v králičím oblečení - ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbie a koně Barbie a koně | Web | 28. srpna 2014 v 8:36 | Reagovat

Taky u nás pořád prší, ale já to mám ráda. Super, že ses bavila

2 CeriseBook357 CeriseBook357 | 28. srpna 2014 v 9:02 | Reagovat

Zábavaaaaaaaaaaaaa :D
Ja sa doma furt nudím

3 Joina Joina | Web | 28. srpna 2014 v 9:37 | Reagovat

Téda to jsi stala pěkně dlouho, ale když jsou prádniny, nemám se čemu divit hih :) Koukám, že jses bavila  včera velmi dobře :)Taky bych si zahrála Sims :)

4 ♥ W-violet ♥ ♥ W-violet ♥ | 28. srpna 2014 v 9:52 | Reagovat

Jo to byl den :D Mně kyksla Wi-fi (zase) takže jsem tam už pak nebyla :-( Nabízí se otázka: Kde jsi ty?Ples zachvíly začíná a nikde nikdo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama