the Wizard - 15. kapitola

9. července 2014 v 17:28 | Wek
Ahojky, po namáhavém týdnu vytváření mé přeměny jako gif jsem se rozhodla hodit vám sem další kapitolku the Wizard...:)
Vůbec netuším kolik bude mít povídka kapitol celkem, protože mě stále napadají další a další záludnosti, které mohou Sirénu potkat, ale typuju příběh na cca 30 kapitol se vším všudy :) Snad se vám další díl bude líbit...Přeji příjemnou zábavu...:))
15. KAPITOLA

V Gordonském zámku panoval neklid. Pán zla, samotný Velerik zuřil ze synova neúspěchu. Zadal mu úkol přivést mu Sirénu živou a Drago jako vždy neposlechl, proto mu Velerik vymyslel dokonalý trest, jak bude pykat.
Delané, princezna ze vždálené země Ariellisu, byla přislíbena Dragovi jako jeho manželka...
Drago z toho nebyl moc nadšený, ale co měl dělat. Vstekle se na otce a princeznu podíval a odkráčel si to do svého ponurého pokoje, kde mu již služky chystaly oblečení na následující svatbu, která se měla konat za několik hodin v kapli Černého pána, naproti zámku.
Znechuceně si oblečení prohlížel a potom jen lehce pokývl služkám a ty s chichotem odcupitaly. Svlékl si oblečení ušpiněné od bláta a oblékl si černou košili s černými kalhotami, které pak připevnil páskem ze slonoviny, na kterém visel dlouhý meč s rukojetí z ebenového dřeva.
Seskočil z okna věže a běžel ke stájím, kde se zastavil. Dvakrát mlaskl a přiklusal k němu jeho vraník. Nasedl a oba se vydali po cestě z šedých kamenů hluboko do lesa.

Probudila jsem se do krásného slunečného dne. Ptáčci zpívali a já cítila, jak se mi po těle rozlévá vlna klidu a pohody.
"Dobré ráno." probudil mě melodický hlas, který jsem odněkud znala.
Podívala jsem se na usmívající se Penny u stolu.
"Snídaně je přichystaná, klidně můžeš jít jíst." ukousla si veliký kus chleba s medem.
Ospale jsem vsatala ze zahřáté země a sedla si nemotorně ke stolu. Naproti mě seděl tiše Colin. Vůbec jsem si ho nevšimla. Pozoroval letní počasí. Vstal a odhalil tak své oblečení. Pod jeho rozepnutou bílou košilí se mu rýsovala nahá, vypracovaná hruď. Měl na sobě jen kalhoty a vysoké černé jezdecké boty, které si určitě několik let prožily.
Namazala jsem si chleba medem a po malých kousíčkách jsem uždibovala.
Když se čas blížil desáté hodině, vyrazili jsme. Nedaleko odtud bydlela Colinova známá, a tak jsme jí tam nechali Penny.
Sluníčko bylo vysoko nad námi, když jsme se utábořili v lese blízko potoka. Já i Colin jsme byli s smrti unavení. Začalo silně foukat a já jsem měla oblečené jenom bojové tílko a kraťasy, které mi pujčila Penny.
Colin si svlékl plášť, lehl si ke mně a přikrylnás. Přitulila jsem se k němu, i když nevím proč. Připadala jsem si přesně tak, jako Bella a Jacob v Twilight saze. Hladil mě po vlasech a šeptal mi krásné slova. Asi mě něco divného popadlo, ale cítila jsem se s ním v bezpečí, i když byl vlkodlak. Najednou jsem se zarazila.
"Eh...Coline? Jsi v pořádku?" Cítila jsem jak se mu napnuly svaly na nahé hrudi.
"Nemusíš se bát." pousmál se. Věděl, že se promění jen když je úplněk, nebo když ucítí krev, to ale nevěděl, že se všechno pokazí, když to nejmíň čeká...
Pokusila jsem se posadit a nějakou náhodou jsem zavadila o ostrou větev, která mi pořezala ruku. Má reakce Colina překvapila. po ruce mi stékal pramínek krve.
"S-siréno..." zalapal po dechu a zatnul zuby.
"Je to jenom škrábnutí...o nic." snažila jsem se o úsměv. Utrhla jsem si kousek látky t tílka a otřela si zasychající krev. Zahrabala jsem látku pod zem. Byla tady ale pořád vůně krve a moje rána.
"J-já nemůžu..." v mžiku vstal a odběhl do lesa...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 * Jackeey* * Jackeey* | 9. července 2014 v 20:04 | Reagovat

Skvělé, to nidky nezklame :) líbí se mi to jako vždy :) a jemožn, že sis třeba nevšimla, ale na mém blogu je další kapitola. Tak abys byla v obraze. Já vím, že mám nepřehledné články xD

2 Eva Eva | Web | 9. července 2014 v 23:10 | Reagovat

Souhlasím s Jackeey :-) . Už se těším na novou kapitolku a omlouvám se za mou neaktivitu. Slibuji, že teď budu tvé články více komentovat a ne jenom číst :-)

3 Joina Joina | Web | 13. července 2014 v 6:41 | Reagovat

Piš hodně dílů, je to super čtení a číst to budu stále :) Další napínavý dílek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama