Červen 2014

Do třetice všeho dobrého?

27. června 2014 v 15:35 | Wek
Ahojky ;) Dneska pro vás mám jednu věc...Včera: 26.6.2014 jsem nazpívala mojí 3. písničku. Rozhodla jsem se pro Barbie a kouzelný módní salón - úvodní píseň (život je pohádka)...Prosím vás o zhodnocení celé písničky, vím, že nejsem žádná zpěvačka nebo tak něco, ale myslím, že se mi asi povedla víc, než ty minulé...Chci slyšet váš názor ;)

the Wizard - 14. kapitola

24. června 2014 v 20:47 | Wek
Včera jsem se trošku ve škole nudila, protože jsme ve třídě byly jenom holky, a tak jsme se neučili. Nakonec jsem vám napsala další díl the Wizard...:) Snad se bude líbit ;)
14. KAPITOLA

Školní výlet

23. června 2014 v 15:47 | Wek
Ahojky, ve čtvrtek a pátek jsme jeli se třídou na školní výlet. Jeli jsme do jeseníků a byli jsme ubytování v penzionu U Cejnků...
Čtrvtek - po příjezdu jsme šli na 18ti km tůru Velkým kotlem směrem k Ovčárně. Večer jsme si rozdělili pokoje, bylo pár komplikací, ale všechno dobře dopadlo. Jako program si holky pro kluky připravily tajnou vodní koulovanou, která zkončila tak, že se kluci naštvali a šli do pokojů. Holky opékaly a hrály fotbal...:) Po večerce jsme se setkali na pokojích. Kluci s některýma holkama hráli flašku, zatímco druhý pokoj holek(kráv) skákali po postelích, přišla nás potom místo nich učitelka seřvat....Nakonec jsme spali asi 4 hodiny :D
Pátek - ráno v 8.30 holky připravily snídani a potom jsme podnikli cestu do obchodu vzáleného 2 km od penzionu. Potom kolem půl jedné jsme šli na oběd a po obědě jeli domů autobusem a potom vlakem.

Můžu jenom říct, že to byl moc krásný výlet. Hodně jsme se spřátelili a užili si ho spolu. Příroda po cestě Velkým kotlem byla kouzelná. Počasí nám ve čtvrtek přálo, ale v pátek při odjezdu pršelo a byla zima. Moc děkuju celé 8.B za krásný výlet!! :)
Foto ZDE (nefoceno mnou, nejsem na fotkách)

the Wizard - 13. Kapitola

22. června 2014 v 17:14 | Wek
Po dlouhé době další článek, který nám přinese díl až moc přecpaný otázek :D Dávejte dobrý pozor, budu se vás ptát ;)
tak krásné počteníčko...:) Dílek vzniknul ve čtvertek a pátek na školním výletě ;)
13. KAPITOLA

Stella & Trix

15. června 2014 v 19:57 | Wek
Jednoho letního dne narodila královně Luně a králi Rádiovi malá princezna se zlatými vlásky. Král a královna věděli, že tuhle malou princeznu čeká velké dobrodružství, ale netušily však, že se dozví pravdu v nejméně očekávané chvíli.
Svou dcerku vychovávali s láskou a magií. Avšak jednou, když se král Rádius s královnou Lunou pohádal, zamiloval se do královny, která hned po tom, co porodila dítě zmizela...Král malou princeznu ze zelenkavými vlásky předal čarodějce, aby jí vychovala. Měla s tím totiž už dost zkušeností, vychovávala další dvě čarodějky.

O 16 let později...
"Stello!" zakřičela na princeznu slunce, měsíce a hvězd služebná."Řekla jsem ti snad, že si máš šaty uklízet, a né je mít rozházené po pokoji. Už tak se v něm nevyznám...Máš tu tolik oblečení, že bys ho mohla rozdávat."
"Ani náhodou! Můžeš taťkovi prosím říct o další skříň? Nové modely se do té předchozí už nevejdou..." zasmála se a mávnutím ruky vykouzlila na zkoušecí panně zlaté šaty s volánky.
"Princezno Stello! Žádná další skříň! Co kdyby jste se věnovala něčemu užitečnějšímu, než šití modelů..." Mirriam běhala od skříně ke skříni a zbírala rozházené oblečení.
"A to má být napříkal co?" odmlouvala Stella.
"Učení...například..."
"Né děkuju..." zarazila se před fialovou skříní v rohu pokoje."Téhle jsem si nikdy nevšimla...Nepamatuji se, že bych nosila něco fialového." začala vytahovat fialové šatičky ze skříně.
"Princezno!" služebná rychle zavřela skříň a zamkla. Dala si klíč pod sukni a šla s kupou oblečení ven z pokoje.
"Co tam je tak důležitého, Mirriam? Proč to nesmím vidět? Čí to jsou šaty?!" zakřičela Stella přes chodbu na služebnou.
Mirriam prudce otevřela dveře do trůního sálu, kde právě hovořil král Rádius se starší ženou. Položila kupu oblečení na zem a odkráčela pryč.
"Tatíííí!" připochodovala Stella k trůnu."Proč mám v pokoji fialovou skříň s fialovými šatičkami?!"
"Stellinko...Zlatíčko, teď není vhodná doba na..."
"Na co tati, na mě?!" svým křikem odehnala ženu.
Král Rádius se popadl za čelo."Stello, co přesně jsi v té skříni viděla?"
"Fialové šaty, které jsem na sobě nikdy neměla."
Kývl a poslal Stellu s plnou hlavou otázek na Alfeu. Skříň musela zmizet.
Král ještě ten samý den nechal skříň rozštípat a spálit, a šaty roztrhat a vyhodit.

Na Alfee...
"Bloom, konečně jsi tady!" objala svou přítelkyni.
"Děje se něco Stello? Jsi nějaká vyvedená z míry..." strachovala se Bloom.
"Jenom jsem dneska ráno našla v pokoji fialovou skříň, která tam dříve nebyla." postěžovala si.
"Netrap se a naber sílu. Dneska musíme prozkoumat Mračnou věž a konečně porazit Trix." pousmála se a zvedla zmoženou Stellu ze země.
Stella letmo kývla a obě dívky se vydaly do Mračné věže na průzkum...

V Mračné věži...
"Jejich porážku si pořádně vychutnáme." zasmála se Icy.
"Tak na to se musím oblíct." ušklíbla se nejmladší z Trix - Darcy.
Otevřela fialovou skříň a vybrala si krátký top s kalhotama do zvonu. Model obohatila fialovými brýlemi.
"Stormy, pošli na Bloom bouřku. Já se vypořádám se Stellou..." Darcy se otočila na podpadku a vyšla víle naproti.

"Ehm...Stello?" Bloom pocítila sílu bouře na vlastní pěst.
"Bloom?" podívala se na kamarádku.
"Neboj tu bouřku zvládnu." pousmála se."Pokračuj beze mě."
Stella kývla a letěla k věži. Otevřela okno a skočila dovnitř.
"Ale ale, koho pak nám to tady víly nesou." posmívala se Stelle Dracy.
"Ty máš co říkat." vyčarovala sluneční paprsek.
Darcy se mu vyhla. "Snad by jsi neublížila vlastní setře!"
"Sestře? Co to tady povídáš! Já nemám sestru!" seslala na Darcy další paprsek.
"A co je tohle." Dracy vytáhla z kapsy starou fotku Stelly a Darcy. Stella na ní byla už starší, ale Darcy mohlo být několik let. Měly na sobě šatičky. Stella zlaté a Darcy fialové, přesně takové, jaké našla Stellla ve skříni.
"To není možné..." zavrtěla hlavou. Ale v tom jí to začalo zapadat do sebe. Stará žena hovořící s králem musela být Darcyina vychovatelka. A ta fotky, kterou jí Rádius ukazoval jak byla malá, ta fotka kde je Darcy ještě jako víla, ale v budoucnosti. Říkal jí: "Přesně takhle krásná budeš i ty, Stello." Myslela, že je to nějaká víla z legend, ale ve skutečnosti to byla Darcy, kdyby jí nedal král Rádius do výchovy čarodějce. Darcy byla její nevlastní setra....A Icy a Stormy ty dvě děti, které vychovatelka vychovával dříve. Stella a Darcy byly jako Den a Noc....Přesně jako jejich magie: Slunce, měsíc a hvězdy proti Temnotě....
Stella se na Darcy smutně podívala..."Tak proto jsi zlá..."
Darcy jen kývla."Nedostala jsem tu lásku, kterou ti otec - král Rádius dával."
"Je mi to líto..." Stella Dracy objala.
Darcy se jako zázrakem proměnila do víly Enchantix....Zase byla díky Stellině lásce dobrá...
KONEC

the Wizard - 12. Kapitola

10. června 2014 v 16:35 | Wek
Další dílek stvořený přímo pro vás ve škole :D Snad si ho užijete...;)
12. KAPITOLA

Chci napsat, ale bojím se

10. června 2014 v 14:36 | Wek
Ahojky lidičky, už nám na dveře klepe léto, a já stále pokouším svůj strach, ale vypadá to, že to napíšu až o velkéch prázdninách, popř. Až vyjdu ZŠ...No aby jste věděli "O co Go"...

Ve třídě máme takové dva hezké kluky, spíš frajery...A já jsem taková ta šedá myš, která se s lidma baví, ale oni ji nevnímají (až na některé)...No a mi se ti dva kluci hrozně líbí, že bych se kůli nim i petrhla. Chci jim "někdy" napsat, že se mi líbí...Ale víte jak to chodí...Napíšete, a pak se to po škole rozkřikne a jste úplní lůzři, a tak jsem se rozhodla počkat do velkých prázdnin s nadějí, že to přes ně zapomenou, a nebo po 9.ročníku, kdy už se neuvidíme :D
Odehrálo se toho celkem dost, a všechno směřuje k jedné věci, že se tomu jednomu taky líbím?
Nevím, jestli to je pravda a všechny věci dělal schválně a chtěl mi to nějak říct, a nebo si to jenom nalhávám a mám příliš moc vymyšlených představ...
Dal jeho ruku na tu mou...Ťukal mi na rameno...Ví, že existuju! Takže se na mě musel podívat...Už několikrát mě oslovil...
A teď co! PRÁSK! Nevím co mu mám říct... Kdybych mu to řekla, i kdybych ho poprosila ať to nikomu neřekne, tak to vykecá! Já se pak cítím jako blbka a nakonec opustím třídu ne?...
Spočívá to všechno v tom, že se BOJÍM...!!

Mám strach co řekne....Vysměje se mi?....Vykecá to?....A nebo to je pravda a něco z toho vznikne?.....
Co by jste mi poradili vy? Mám mu to říct o velkých prázdninách, nebo až po 9.ročníku??....Chci slyšet i váš názor...
Zdá se mi to nebo ne? Co si myslíte vy? ;)

the Wizard - 11. kapitola

2. června 2014 v 17:07 | Wek
Ahojky, po dlouhé době tady pro vás mám další díl :) Snad nevadí, že až po nějakých těch dnech se tady objevil :D Budu se snažit být aktivnější ;)
11. KAPITOLA